Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye így nem lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye így nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szombaton átjött a barátom és csak ujjazás és hasonló dolgok voltak szóval semmi sex. A barátom véletlenül a kezemre élvezett. Rögtön mentem és bő vízzel kezet mostam sokáig tartottam a csap alatt a kezem hogy biztosan ne maradjon rajta semmi. Ezután még eltelt egy fél óra kb. és elmentem fürdeni. Megmostam magam alul is azzal a kezemmel amelyikre a barátom élvezett. A menzeszem pont azelőtt való nap lett vége. Szerintem nem lehetek terhes de szeretnék biztosra menni. Szerintetek se lehetek terhes? Normális válaszokat kérnék előre is köszönöm :)
2012. jún. 11. 15:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak írok!

Anyád miért nem kapart el?!

2012. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert nem az életképes embereket iktatja ki a természet, hanem az olyan i d i ó tákat, mint a kérdező, illetve akik védik az olyanokat mint ő, tehát téged.
2012. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
utolsó: pontosan! :D szép amikor két hülye próbál meggyőzni másokat ,hogy te vagy hülye
2012. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor kenj sz@rt kezedre és vágd magad arcon, biztos nem lesz olyan! Kretén!

Jobb félni mint megijedni!

Észrevetted mekkora bal here vagy, hogy egy regényt leírsz, mert viccesnek hiszed magad?!

2012. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
sztem terhes vagy milesz a porongy neveeee
2012. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!