Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye ettöl nem lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ettöl nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem tudok szinte semmit az egészröl, még tini vagyok, és elb*sztam.. szégyellem is magamat rendesen, tudom h egy ri*anc vagyok, légyszi ne ezt irjátok.. Részeg voltam tudom h nem mentség.. Az volt h barátom meg akart ujjazni azt nem engedtem neki, csak maszirozgatott.. előtte kiverte magának, elvileg.. Tényleg légyszi értelmes válaszokat, igen tudom h ri*anc vagyok ne azt irjátok.


köszi.


2012. jún. 3. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha került sperma a hüvelyedbe, akkor lehetsz. ha nem, akkor nem. 50%
2012. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. jún. 3. 13:59
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
mi? 50%?? dehogyis. ha nem engedted, hogy megujjazzon, akkor nagyon kicsi esélye van, hogy egyáltalán bármi került a hüvelyedbe, főleg, hogy a kezén elég hamar elpusztulnak a spermiumok, amennyiben maradtak ott. szerintem nincsen aggódni valód, és nem vagy ribanc!! miért lennél? a barátoddal csináltátok.
2012. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább úgy fogod fel, hogy nem fogod többet csinálni. Ez már jó lépés.
2012. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mármint hogy részegen.
2012. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát legalább 1 óra telt el.. köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 3. 14:02
 7/14 anonim válasza:

Ri*anc akkor vagy, ha pénzért szexelsz, vagy a tinik körében, ha minden jött-menttel ágyba bújsz!

Na te egyiket sem tetted, tehát nem vagy ri*anc!!!

Amúgy meg igen kicsi az esély arra, hogy teherbe ess!

2012. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"mi? 50%?? dehogyis. "

mit nem értesz? valaki vagy terhes, vagy nem. Két válasz, 1/2=0.5, ez 50%. remélem nem mész érettségizni matekból

2012. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
köszönöm, matek érettségim 92%-os lett. de ez nem így működik, hogy vagy terhes, vagy nem... bizonyos esetekben a terhesség esélye sokkal nagyobb... ezt meg te tudhatnád, ajánlom, hogy nézegesd a biológiakönyvet. pl ha telibeélveznek a hüvelyedbe, akkor jóval nagyobb a teherbeesés esélye, mintha nem élveznek bele, vagy hogyha védekeznek rendesen... tehát bőven nem 50%.
2012. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, csoda lenne, ha terhes lennél. Még ha pont fogamzóképes időszakban történt az eset, akkor is csak 25% a teherbeesésre akkor, ha egy egész 'adag' spermium ömlik beléd. Ez pedig havonta csak pár napos időszak, szabályos 28-29 napos ciklus esetén kb. a mensi első napjától számított 14-16.nap között.

Nem lesz baj, és ügyes vagy, hogy nem engedtél többet védekezés nélkül.

2012. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!