Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye ettöl nem lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ettöl nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem tudok szinte semmit az egészröl, még tini vagyok, és elb*sztam.. szégyellem is magamat rendesen, tudom h egy ri*anc vagyok, légyszi ne ezt irjátok.. Részeg voltam tudom h nem mentség.. Az volt h barátom meg akart ujjazni azt nem engedtem neki, csak maszirozgatott.. előtte kiverte magának, elvileg.. Tényleg légyszi értelmes válaszokat, igen tudom h ri*anc vagyok ne azt irjátok.


köszi.


2012. jún. 3. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
akkor rosszul pontozták a 92%odat, mert ha valamire két válasz van, akkor az esély 50%. a teherbeesés valószínűségére nyilván nem két válasz van, de ezt nem is mondtam :)
2012. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

-.- igen, vagy terhes, vagy nem, de a kérdező nyilván baromira nem erre volt kíváncsi, mert ezzel ő is tisztában van. őt nyilván az esély érdekelte, hogy MENNYI AZ ESÉLYE, hogy így terhes lesz. az 50% egy baromi szellemes válasz, de neki nyilván nem erre volt szüksége. ezesetben viszont érzelmi intelligencia és szövegértelmezési problémáid vannak...


megkérdezi tőled valaki, hogy "szerinted hány kiló vagyok?", akkor azt mondod, hogy vagy 58, vagy nem? mert ez is két lehetséges válasz... de ha baromi dagadt, akkor nyilván sokkal kevesebb az esélye, hogy 58 kiló legyen, mintha sovány ... ne próbálj itt okoskodni csak azért, mert képtelen vagy értelmezni, hogy más mire kíváncsi.

2012. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszi, kedves 12-es, én is valami hasonlót akartam írni, pl. hogy akkor arra is 50% az esély, hogy egy állatkertből kiszabadult felbőszült oroszlán támad rá ma 11-re, vagy hogy ötöse lesz a lottón, ha vett egy szelvényt :o)
2012. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi a kérdéshez kapcsolodó válaszokat :) meg azt is ami nem ugyis felpontozom :D már megnyugodtam hálistennek megjött :)
2012. jún. 5. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!