Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Van egy több hónapos komoly kapcsolatom. A menstruációm rendszeres mindig 28 napra jön meg.Ebben a hónapban 31 napra jött meg,és pont szeretkezés után.Általában nagyon erős a vérzésem de most jobb szó hílyán elég gyatra.A párommal meg nyugodtunk hogy nem vagyok tehes,elvégre meg jött az orosz nagynéni,de az utóbbi napokban olyan dolgokra lettem figyelmes mint a következők:Olyan ételeket kívánok meg és eszek amelyeket alapjáraton nem szeretek,mint például a zöldségek és a fagylalt.A melleim kissé fájnak felűröl amikor hozzájuk érek,emelett nagyon sűrűn kell pisilnem pedig (és tudom hogy ez nem helyes) nem iszok sokat..kifejezetten kevés folyadék kerül a szervezetembe és van hogy úgy telik egy nap hogy egyáltalán nem iszok. Kiváncsi volnák a véleményekre...lehetek terhes vagy csak paranoiás vagyok?
2012. jún. 8. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát lehetsz. Főleg ha nem védekeztetek normálisan. Csinálj egy tesztet
2012. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik túl biztatóan.Védekeztünk,óvszerrel ami sajnos köztudottan 99 százalékban véd..Gondolod hogy beleeshettem abba a sajnálatos 1 százalékba?
2012. jún. 8. 12:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elsétálnék egy tesztért.
2012. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenféleképp csinálok egyet,Nagyon szépn köszönö a válaszod.még csak annyi érdekelne hogy menstruáció alatt is megcsinálható a teszt?
2012. jún. 8. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom, megcsinálható, csinálj is egyet, de azért én megvárnám, míg elmúlik. Lehet, hogy bebeszéled magadnak a tüneteket, ha nem szakadt ki a gumi és helyesen használtátok, akkor nem lehet baj.

Van, aki terhesség mellett is menstruál, én a 31 napból még nem következtetnék arra, hogy terhes vagy.

Nekem egynapos vérzésem volt, rendesen, hurrá, megjött, mentem buliba, másnap meg semmi, csak lestem. Az volt a beágyazódási vérzés, mint utólag megtudtam. De mi nem védekeztünk :)

2012. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja h épp megvan. Ebben az esetben a tüneteket okozhatja a menstruáció is. Am ha gumival védekeztetek és nem szakadt ki akkor nagyon kicsi a lehetősége.

És igen van aki terhesen is vérzik. Ismerősömnek 3 gyereke van és azt mondja h mindegyikkel vérzett havonat, egész addig míg meg nem mozdultak.

2012. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben és nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Sokat segítettek.Védekeztünk rendesen csupán egyszer szakadt ki az óvszer de az is csak a szerelmi aktus elején,és azzonal észrevettük...bár természetesen így is be üthet a ménykő.Csupán ez már túl sok véletlen volna egyhelyen összehalmozódva..Mindenesetre résen vagyok és csupán a nyugalmam végett megcsinálok egy tesztet.Nagyon köszönöm a segítséget
2012. jún. 8. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett az eredmény. Egyébként ilyen tüneteket sajnos én is szoktam tapasztalni, olyankor meg mindig megyek a tesztért... Pedig valóban sok minden okozhatja ilyesmiket. A múltkor például én is azon stresszeltem be, hogy állandóan megyek a wc-re, holott én is baromi keveset iszok! Volt hogy egész nap alig ittam, aztán egész este jártam kifelé. Mellé még egy kis rosszullét (mondjuk a nemivás meg a meleg egyszerre :), aztán lehet menni tesztet venni. :)
2012. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is sokszor tesztelek inkább. Igaz h 4 éve gyógyszert szedek, de mint tudjuk az sem 100%. Sokszor émelyegtem, szédültem nyáron. Na akkor teszt. Mire kiderült h a meleg miatt 110es pulzusom van és ez okozza a bajt már megcsináltam 2 tesztet is. Ha kívánós vagyok, ha émelygek, ha sokat pisilek.... stb mindíg inkább megcsinálok egy tesztet.
2012. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Igazán hasznosak voltak számomra.Megcsináltunk a párrommal egy tesztet.....negatív lett....A napokban megyek a nőgyógyászhoz..azért bisztos ami bisztos átnézetem magam,nehogy megbujjon valami egyébb baj...Nagyon megnyugodtam és azért minden esetre igyekszük jobban vigyázni.Szeretnénk gyereket csak most még korai lene mert 1 éve vagyok kint Németországban és még nincs semmi a kezemben amivel kezdeni tudnék valamit,úgyhogy először a suli és csak utána a baba.Mégegyszer mindenkinek köszönöm.
2012. jún. 8. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!