Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye így nem lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye így nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szombaton átjött a barátom és csak ujjazás és hasonló dolgok voltak szóval semmi sex. A barátom véletlenül a kezemre élvezett. Rögtön mentem és bő vízzel kezet mostam sokáig tartottam a csap alatt a kezem hogy biztosan ne maradjon rajta semmi. Ezután még eltelt egy fél óra kb. és elmentem fürdeni. Megmostam magam alul is azzal a kezemmel amelyikre a barátom élvezett. A menzeszem pont azelőtt való nap lett vége. Szerintem nem lehetek terhes de szeretnék biztosra menni. Szerintetek se lehetek terhes? Normális válaszokat kérnék előre is köszönöm :)
2012. jún. 11. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha rendesen lemostad a kezed, akkor nem hinném.
2012. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz.
2012. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
NO!!!
2012. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy az.
2012. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerinted attól hogy a kezedre élvezett, terhes lehetsz ?:D
2012. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszokat :))

5. nem szerintem nem lehetek de mivel azzal a kezemmel mosakodtam kicsit megfordult a fejembe a gondolat és itt pedig csak biztosra akartam menni.

2012. jún. 11. 15:54
 7/15 anonim ***** válasza:
ne aggódj ;)
2012. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Számomra terhes vagy, de szerintem mosd meg mégegyszer a kezed úgy a tuti.Mert ugye biológiából is úgy tanultad ,hogyha a szappanos ujj hozzáér a pinához akkor az biztos megtermékenyülést hordoz magával. Szerinted mire való a hímvessző és miért kell bedugni a hüvelybe, ha a kezünkkel is lehetne megtermékenyíteni?Ha spermával kenegetnéd minden reggel a nuncidat akkor se lennél terhes, az csak külső szerv. 19/F
2012. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Legalább szptál ?
2012. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Terhes vagy. A házatokban vízkeringető rendszer van. Így próbál apud spórolni.


Ami lemegy a lefolyóba víz, az átmegy egy szűrőn és az jön vissza a csapból. Sajnos a szűrő a spermiumokat nem képes kiszűrni. Így miután megfürödtél biztos ment víz a szádba. Bejutott a szervezetedbe. Egy genetikai defekt miatt nálad összeköttetés van a gyomrod és a petefészked között, így az oda bekerült spermium átvándorolt.

Ott talát egy friss petesejtet és már hancúroznak is.


Jobb lenne ha szólnál anyudnak is, mert ő is veszélyben van.


Legközelebb ha a kezedről lemosod, akkor várj addig a fürdéssel, amíg apud nem fürdött előtted, mert ő nem lehet terhes ugyebár, hiába jut sperma a szervezetébe.

2012. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!