Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik-e barátség férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e barátség férfi és nő, fiú és lány között?

Figyelt kérdés
vagy csupán eltitkolják az érzelmeiket a másik fél iránt és nem merik megmondani hogy szeretik a másikat....?
2008. ápr. 26. 20:08
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
89%
a válaszokból azt látom, hogy aki "igen"-t írt, az kb. kizárólag lány volt.. hát kurvára nagyot tévedtek drágáim. Nem létezik.. A barátság alapvetően szimpátián, közös érdeklődésen alapul. Van olyan helyzet amikor ez a szimpátia át tud alakulni egy egészen más dologgá. Van, hogy szerelemmé, van, hogy egyszerű "demegbasznám" érzéssé. A férfiak már csak ilyenek, már ha van tökük. Lehet ámítani magatokat hamis képekkel, de ezek a kegyetlen tények.
2008. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
88%
Nem létezik, fiúk részéről semmiképp. Van az a helyzet amikor át tud csapni a "barátság" valami egészen másba. Ja és először is.. érdemes tisztázni, hogy a barátság nem egyenlő a haverkodással. A barátság egy szorosabb kötelék. Ez a szorosság az ami a két nem természetes rendeltetése miatt érzelmi/fizikai vonzódáshoz, kötődéshez vezet. Lehet ámítani magatokat, de ha egy férfi sokat van egy nő közelében, az bizony csak a megfelelő pillanatra, jelre vár..
2008. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
sry a majdnem dupe-ért, aszittem elveszett az éterben és újraírtam
2008. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
88%
Szia. Szerintem ez kortól függő! De 16 év körül ilyen egyszerűen nincs, szerintem! Van egy csaj osztálytársam tök jól megvagyunk meg minden de telt-múlt az idő azt egyszerűen úgy belebolondultam, hogy le se lehet írni:$
2008. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

nincs. kivéve akkor ha egy pár szakit és késöbb barátok maradnak.

de a barátságot itt sokan összetévesztik a haversággal, vagy csak nemtudják hogy a másik valojában mit érez irántuk. vagy leeht hogy még nem érez de fog. ezek mind idő kérdései.de egy nő és egy férfi ha sokat van együtt és ráadásul megosszék egymással gondjaikat bajaikat idővel az egyik beleszeret a másikba. a legjobb eset mindkettő. :D

2008. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

Nekem vannak barátnőim(pasi vagyok), akikkel csak barátkozom. Mozi,kávé,borozás,dumálás.....

Mindkét fél feltétlen őszintesége az alap.Meg a szimpátia,Társaság iránti igény. Akivel kefélsz azzal valahogy másképp viselkedsz.....

2008. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet őszinte barátság is fiú és lány között,de legtöbb esetben szerelemmel végződik az is...persze vannak kivételek.
2009. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet.
2010. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

biztosan létezik talán még jobban is működhet a dolog ....

pl barátnőm segít nekem csajozni én meg neki pasizni...

de nem csakk erről szól mi tökjól megértjük egymást!

2010. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!