Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik-e barátség férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e barátség férfi és nő, fiú és lány között?

Figyelt kérdés
vagy csupán eltitkolják az érzelmeiket a másik fél iránt és nem merik megmondani hogy szeretik a másikat....?
2008. ápr. 26. 20:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nincs barátság, előbb vagy utóbb egyik többet fog érezni a másik iránt. Tapasztalatból mondom, eddig 3 ilyen barátságot próbáltam fenn tartani(lány vagyok), nem vonzódtam a fiukhoz ugy, de egy idő mulva ők töbet akartak és ezért fel is bomlott mind a 3 barátság, pedig tényleg nem tehettem róla, de miután mondtam, hogy én nem akarok többet, valahogy kevesebbet találkoztunk. A mostani párommal a legjobb barétok is vagyunk, igy más, de ha egyszer mondjuk szakitunk, vele el tudom képzelni a barátságot, mert már próbáltuk a másikat.
2008. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Letezik. Pontosan 19 eve (jesszus de oreg vagyok!!!!) ismertem meg az egyik legjobb baratomat. Mindig tiszteletben tartottuk egymast, soha nem kozeledtunk egymashoz es rengeteg idot toltottunk el egyutt. A kisfia a nevet tolem kapta, miutan nem tudtak megegyezni a felesegevel...mikor katona volt en tartottam benne a lelket, mikor babat vartak en nyugtatgattam mert meg tul fiatal volt es varatlanul jott. Amikor felmerult a gondolata annak, hogy le akar lepni a felesegetol en rugtam seggbe. Most is osszetartunk es szeretjuk a hozzatartozokat. A felesege sosem volt feltekeny es nem is volt soha oka ra. Okos no. Az en parom is tudja mi van.

Szoval van, letezik.

2008. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
Az első hozzászóló vagyok..szuper..hogy hallok ilyenekről, akkor csak nekem nem jött össze, vagyis vannak fiu ismerőseim, de nem nevezném őket barátnak..köszi a pozitiv tapasztalatot.
2008. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%
Szia, szerintem is létezik...
2008. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
nekem szinte csak fiú barátaim vannak (lány vok), és nálam a szerelem mindig barátságból szövődik, de emellett sok olyan barátom van, aki iránt soha nem éreztem szerelmet... szóval létezik.
2008. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Én vagyok a 4. válaszoló:) nekem meg csak szinte lány barátaim vannak! =)
2008. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
szia! szerintem létezik. bár tény, hogy életem első szerelmes és kapcsolata egy másfél éves kezdettől fogva szoros barátságból indult ki, de vannak fiú barátaim, akikkel soha nem fűződne szorosabbra a kapcsolat, és nagyon fontosak nekem.
2008. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Letezik!Nagyon sok fiu baratom van (lany vagyok)es az egyik szerelmes is lett belem de enm romlott meg a kapcsolat koztunk o talalt maganak baratnot es meg abratot de attol meg nagyon joba vagyunk mindent elmondunk egymasnak(majdnem)!Szoval letezik!
2008. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Olyan hogy barátság fiú és lány között nincsen!!!!!!!!Lehetnek haverok, de barátok nem!!! Az egyik mindig többet érez...és ne mondjátok azt hogy ez nem igy van...a barátomnak van egy "legjobb barátja" aki csaj, és barátok, barátok...persze el is hiszi mindenki, aztán hirtelen elküld egy ilyen sms-t hogy "köszönöm hogy vagy nekem, szeretlek"...későb kiderül hogy évek óta szerelmes belé...szóval én nem feszegetem a témát, de szerintem fiú es lány között haverkodás, jó viszony stb létezik, de ami ezen túl van az már SOK(K) s nem barátság hanem annál több!!!!!!
2008. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Igenis létezik fiú lány barátság! Én vagyok rá az élő példa:D Rengeteg fiú barátom és haverom van. Szinte csak fiúk. Van amelyikkel kevésbé van amelyikkel nagyon-nagyon jóba vagyok és neki is van bnője és nekem is bnőm és mégis mindig mindent megtudunk beszélni, mint barátok. Soha nem volt belém szerelmes én sem belé, de mindig kiálltunk egymás mellett és ez most is így van. szal IGEN!!! létezik fiú és lány között barátság.
2008. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!