Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert olyan nehez elhinni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan nehez elhinni, hogy jol kijohet egymassal egy 30 eves ferfi es egy 18 eves lany?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 17:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

na látod,ezt én se tudom,miért olyan nehéz elhinniük :/


talán azért mert azt hiszik hogy egy 18éves lány még gyerek, és nem hozzá való egy 30éves.

nem tudom..

én barátom 26, én 16 vagyok és sokan ellenünk vannak, de legjobb amit tehetünk hogy nem hallgatunk olyanokra akik ellenünk vannak :)

2011. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Mert irigyek, még a 40-18 is teljes jól kijön..
2011. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert ezt csak olyan értheti meg, aki már átélt hasonlót.
2011. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
nálunk is nagyon sokan ellenünk vannak,én 17,ő 30 éves. Viszont teljesen jól megvagyunk,semmi problléma szóval ne érdekeljen, élvezzétek!!:)
2011. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a 18 éves lány és 36 éves férfi is jó párosítás.
2011. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Adok egy jó tanácsot: A korkülönbséges kérdésekben soha ne érdekeljen más véleménye. Ti ismeritek egymást és ti tudjátok, hogy mennyire vagytok egymáshoz érettek. Annyira bosszantó, mikor állítok valamit a kapcsolatomról és mindenféle ismertség nélkül csak a korkülönbség miatt próbálják elhitetni velem, hogy nincs igazam.
2011. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Majd rájöttök utólag. Ha meg véletlenül valamelyiktek kivétel, az örüljön magának, de ez úgyis évek múlva fog csak kiderülni.
2011. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A kérdésben van a válasz.


Miert olyan nehez elhinni, hogy jol kijohet egymassal egy 30 eves FÉRFI es egy 18 eves LÁNY?

2011. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%

Én nem vagyok féltékeny. 20 éves vagyok de véletlenül sem jönnék össze egy nálam 10évvel idősebb pasival, aki valószínűleg azért hajt fiatal csajokra, mert vagy beteg és csak akkor áll fel a farka ha fiatal lányokat vihet ágyba, vagy nincs elég agykapacitása ahhoz hogy vele egykorú nőt megtartson, mert azt már nem olyan könnyű befűzni.

(Most pedig lepontozhat a sok tinilány, aki apjával egykorú pasijával jár:D)

2011. jún. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Látom itt sokan nem ismerik azt a szót sem, hogy szerelem. Nem mindenki 'önszántából', tudatosan jön össze nála idősebb férfival.
2011. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!