Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert olyan nehez elhinni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan nehez elhinni, hogy jol kijohet egymassal egy 30 eves ferfi es egy 18 eves lany?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 17:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Velem is ez tortent! Mikor meghallottam, hogy az egyik ismerosom tole 11 evvel idosebb ferfivel jar, hat teljesen ki voltam akadva! Erre mi tortent velem, beleszerettem egy tolem 12 evvel idosebb ferfibe!!
2011. jún. 30. 17:51
 12/23 anonim ***** válasza:

Vannak kivételek, de azért szerintem felmerülnek problémák. ha nem is az elején.

Gondoljunk bele, a munkakérdésbe? Az egyik dolgozik a másik még pl tanul.

Meg egészen más problémáik vannak, mivel más életszakaszban vannak. (pl idősebbik elkezd öregedni, és szeretne "nyugisabb életet élni, letelepedni, de a fiatalabb még javában a bulizós korszakába van. Hogy oldják meg, hogy senki se sérüljön?)

Ja és persze a gyerek. Pl ha a csaj fiatalabb, mire eljut oda, hogy felelősségteljes anya lehessen, a másik már esetleg túl idős...de ha meg belekényszerítik a fiatalabbik felet egy túl korai gyerekvállalásba az sem lehet jó...


Nem azt mondom, hogy nem működhet így egy kapcsolat, csak sokkal nehezebb szerintem.

2011. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ezzel a bulizós dologgal nem lenne problémánk, mivel nem igazán szeretem a bulikat, ahogy ö sem!

A gyerekvállalásról meg annyit, hogyha én 25 lennék, ö meg 37, még akkor se lenne késö a gyerek! Szerintem!

2011. jún. 30. 18:14
 14/23 anonim ***** válasza:

És nem félsz attól, hogy aztán 30 évesen jösz rá, hogy basszus... nem tomboltam ki magam, nem próbáltam ki egy csomó dolgot? (nem arra gondolok, hogy minden pasival le kell feküdni, de igenis jó fiatalon flörtölgetni, próbálkozni)

Ezek a dolgok nem most derülnek, ki hanem később.


Ettől függetlenül drukkolok nektek, csak szerintem nem könnyű az ilyen.

2011. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Én 20 leszek idén,,a barátom 31. Tökéletes a harmónia köztünk, 1 éve vagyunk együtt. Én sosem jöttem ki jól a korombeli fiúkkal. Mindig idősebb srácokkal ismerkedtem, éreztem jól magam..Ő pedig...Számomra Ő az igazi..:)
2011. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Még annyit hozzá fűznék, hogy nem minden 18-20 lány gondolkodik úgy mint ahogy azt korához "illő" lenne..van aki igenis már arra gondol h igen..ő az aki kell..nem pedig minden hétvégén a buli, az ivás, és a sportként űzött pasizás...

De ki hogy látja...

Én drukkolok Nektek:)

2011. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
nem félek, mert alapjában nem vagyok bulizós típus... Inkább ilyen otthonüllös típus vagyok, aki ahelyett, hogy rázná magát a discoba a mindenféle hülye zenére, inkább olvasok egy jó kis könyvet, amiböl tényleg tanulok is valamit. Nem azt mondom, hogy elsö számú stréber vagyok, de inkább értelmesen szeretem eltölteni az idömet... Aminek persze örülnek a szüleim, de közbe már veszekednek velem, hogy menjek már discoba!
2011. jún. 30. 18:32
 18/23 anonim válasza:
Ha Te vele vagy boldog és mellette találtad meg önmagad..akkor ne foglalkozz senkivel és semmivel. Az a fontos hogy Te boldog legyél. :)
2011. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A TE életed, úgy éld, ahogy TE szeretnéd. Ne érdekeljen senki véleménye!
2011. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

14 éves lány, 23 éves fiú.

Most:

21 éves lány, 30 éves férfi.

7éve együtt.


Probléma?

2011. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!