Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik-e barátség férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e barátség férfi és nő, fiú és lány között?

Figyelt kérdés
vagy csupán eltitkolják az érzelmeiket a másik fél iránt és nem merik megmondani hogy szeretik a másikat....?
2008. ápr. 26. 20:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
nekem is van barátom xD (a félreértés elkerülése végett) :DD
2008. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Igen létezik.Nekem szinte csak fiu barátaim vannak.Kávézni járok velük és ugyan ugy pletyizünk.(nem melegek)Egyszer nem jutott eszembe ennél több.Rajtuk sem látom.
2008. ápr. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Szeirntem nem! Én múlt héten csókolóztam a legjobb fiú barátommal... Tök jó volt :)
2008. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Létezik, ha nincs szexuális vonzalom!!
2008. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
létezik, ha a lány lezbikus, vagy a fiú meleg! (saját példám)
2008. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Létezik - de kell hozzá valami. Pl. ha valamelyiknek van komoly párja.

Én inkább azt mondanám, hogy az létezik, hogy a szexuális vonzalomnál SOKKAL erősebb köztük a barátság.

2008. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%

Az utolsó hozzászólónál a pont. Van, létezik ilyen, tudom sablonos, de nekem is a legtöbb, nagyon jó barátom lány.


És mindenet szépnek, vonzónak találom, talán azért is, mert szeretem őket, nagyon, csak másképp. Viszont ez soha nem olyan szintű/tipusú vonzalom, hogy szerelem legyen belőle. Eddigi (tudom, sokak szerint rövid, 15 éves vagyok) életemben, még egy ilyen barátomba sem zúgtam bele, és olyanról sem tudok, hogy ők éreznének irántam vmi mást.


Két dolog amit viszont megjegyeznék: 1, volt olyan lány, akibe belezúgtam majd elkezdtem vele barátkozni/haverkodni. De vagy haver, vagy szerelem lett.

2, Olyan probléma van, hogy egyesek, néha kimondatlanul is a barát soknak/vagy épp kevésnek gondolja a fizikai érintkezést. Értsd ezalatt a puszit( arcra!), simogatást, ölelést, ölbe ülést, stb...! Mielőtt félreértesz, ez nem a vonzalom részleges kielégítése, csillapítása. A bizalom, közeli, jó barátság része, csak általánosan ez rokonok, és lányok-lányok között jelenik meg. Erre figyelni kell, jobb esetben tiszteni, és tiszteletben tartani, amit a másik mond.


Isak

2008. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:

SZIASZTOK,ÉN MÁR NEM VAGYOK FIATAL,ÖTVEN ÉVES VAGYOK.

NEKEM SEM SIKERÜLT,PEDIG MÁR GYEREKKÉNT IS FIUKKAL FOCIZTAM.LÁNYOKBAN MINDIG CSALÓDTAM,ROSSZ INDULATUAK.

A FÉRJEMMEL IS BARÁTKOZTUNK PÁROKKAL,DE A NŐK MINDIG ELTÁVOLÍTJÁK AZ EMBERT,PEDIG NEM ADTAM RÁ OKOT.

A NŐK BEZÁRJÁK A FÉRFIAKAT,AZTÁN CSODÁLKOZNAK HA OTTHAGYJÁK ŐKET.

CSAK ANNYIT A NŐKRŐL:3 GYEREKES MINDEGY KI CSAK ELTARCSÁK A GYEREKEIT,ÖSSZEÁLL AKKÁRMILYEN ÖREG A PALIVAL.JA ÉS EZ TANÍTJA A GYEREKEINKET.SZÓ!!!!!!!!

2008. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján nincs...több barátságom ment már a szerelem miatt tönkre...szeretném, ha nem így lenne...de sajnos én ezt tapasztalom.:S
2008. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
88%

Létezik... Most az osztiba... van egy lány mindig együtt ülünk meg ilyesmi, de sose közeledünk egymáshoz:D pedig jó csaj(az összes fiu megvan örülve érte:D)

szóval ne bonyoritsuk túl...

Létezik:d sajnos nem mindenkinél:(

2008. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!