Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Para. észre veszi majd hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Para. észre veszi majd hogy először csókolózam, ha megpróbálom ugyesen és nyugodtan csinálni? :D

Figyelt kérdés

16 éves vagyok neki már több hosszú komoly kapcsolata volt és van tapasztalata az ilyesmiben.ő nem kérdezett rá de azt hiszi volt már barátom és feltételezi szerintem h csókoltam is már meg fiút :D

DE NEM

feltétlenül észreveszi majd h nekem ez az első?nem akarom elmondani előtte semmiképp

köszi a válaszokat léccí ne hurrogjatok le hogy még nem csókolóztam :$


2009. júl. 2. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
lehet h durván hangzik, de én 14 évesen bnőmmel gyakoroltam be, h pro legyek:O:D
2009. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
csjavagyok:D
2009. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Próbáld ki az üvegen hogy csókolsz...na jó csak vicceltem XD Nem biztos hogy észreveszi csak ha nagyon bénán csinálod ha tényleg nagyon szereted akkor ha megcsókol beindul a reflexed ne izgulj (kicsit hülyén írtam le bocs)
2009. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

nyugi csak az a lényeg hogy ne parázz.^^

engedd el magad , először hagyd hogy ő csókoljon majd csókolj finoman vissza belefogsz jönni nefélj.nekem se vette észre a pasim hogy ő volt az első...^^jó csókolgatást^^

2009. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

szia!

hagyd h a fiú vezessen :D és akkor majd bele jössz :D és aki valahol írta h a bnöjével próbálta ... hát... XD én is kipróbáltam mert 4ével ezelőtt ettől féltem csak az volt a gáz ,h anyámék benyitottak .... :S

2009. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Mi lenne, ha bevállalnád? Ha megkérdezi kivel smároltál eddig akkor mit mondasz neki?


Első szeretkezésénél is el akarod titkolni hogy szűz vagy? Nem fog menni, aranyom.

2009. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

aranyom?:D

HÁT VÁLASZ HELYETT MEGCSÓKOLOM:D

amúgy most ez nem egy nagy titok ha az 1. után rákérdez megmondom h ő volt az 1. :D

de nem fogok elé állni h bocsika béna leszek mert sose voltam fiúval :D

TUDJA H SZŰZ VAGYOK nem is titkolok semmit ,de amit nem kérdez azt nem kötöm az orrára:D

2009. júl. 2. 21:40
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

sokat segítenek legyűrni a félelmem és az mégtöbbet hogy szeretem őt :D

2009. júl. 2. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!