Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most leszünk 3 évesek 16-án a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszünk 3 évesek 16-án a barátnőmmel és röviden megpróbálom elmesélni a kapcsolatunkat. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most leszünk 3 évesek 16-án a barátnőmmel és röviden megpróbálom elmesélni a kapcsolatunkat;

Én olyan jellem vagyok a kapcsolatban, hogy először beleszerettem a barátnőmbe majd miután éjjel-nappal együtt voltunk, nem vonzódtam már annyira hozzá.Ha pedig néhány napig nem láttam, felerősödött bennem a szerelem.

Tehát én az egész kapcsolatom alatt egyszer fent, egyszer lent voltam, a kedvesemmel ellentétben, mert ő egész idő alatt nagyon szerelmes volt belém, sőt egyre jobban. Ő pedig olyan jellem, aki annál szerelmesebb minél többet vagyunk együtt és annál kevésbé minél kevesebbet.

Nagyon jó kapcsolatban voltunk, kiegészítettük egymást.

Nos: Barátnőm elkerült egy másik városba tanulni amit teljes erővel és teljes időben tesz és gondolkodni se tud rólam. Már lassan 6 hete van ott és bennem olyan szinten felerősödött a szerelem, mint még soha. Egyszerűen nincs olyan perc, hogy ne gondolnék rá.


Amikor hazajön hétvégén, akkor én nagyon boldog vagyok, de ő nem annyira. Azt mondja, hogy „ nem tud mit kezdeni velem” furcsa neki hogy nem lát 4 napig aztán 3 napra megint vagyok neki. Nemi kapcsolatunk sincs már 2 hete.


Plusz azt mondta, hogy miután belépett a kapun a suliba, benne minden megváltozott és nem szerelmes vagy csak kicsit.

Úgy érzem rajta, hogy nagyon meg van ijedve ettől az érzéstől, mert ő úgy érzi, hogy csak akkor lehet kapcsolatban élni, ha nagyon szerelmesek vagyunk egymásba. Ezért felmerült benne a szakítás ténye.

Most úgy állunk, hogy ha nem jön neki vissza egy idő után, akkor szakít velem.

Innentől 2 választásom van:

1.: elengedem és szenvedek nagyon: hánytam is már és mintha a gyomromat és szívemet kifacsarták volna, pedig még nem szakítottunk.

2.: a hétvégén megkérem a kezét és lesz ami lesz. Hiszek abbban ( magamon is tapasztalom), hogy vissza tud jönni a szerelem.


2010. márc. 8. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"Néha megesik, hogy nem esik"

ahogy józsi bácsi mondta a kocsmában.

2010. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ezt a szitut,őszintén,mert hasonló vagyok,mint a barátnőd.Nem lehet valahogy megoldani,hogy te is abba a városba kerülj,ahol ő tanul?

A házasság viszont nem megoldás!!! Nem tudom mennyi idősek vagytok,de gondolom elég fiatalok.Attól nem lesz jobb,hogy elveszed,mert akkor sem tudtok többet találkozni.

Ha hétvégénte tudtok találkozni,akkor hétköznap esetleg neten,webcammal tudtok beszélgetni,látjátok egymást,napközben sms.eke,hogy gondolsz rá,email,ami várja,amikor hazaér stb. Csomó romantikus gesztust tudsz tenni,hogy érezze vagy neki!De az élet nem mindig csak hullámhegy,ezt neki is meg kell érteni,néha vannak völgyek és annél jobban tudjuk értékelni azt,amikor lángolás van.Használjatok ki minden szabad percet és ne csak tőled várja a megoldást,hanem ő is tegyen azért,hogy működjenek a dolgok.

2010. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Az eljegyzés nem megoldás a problémákra. Illetve nem is hiszem, hogy igent mondana, mikor éppen szakításon gondolkozik.

Ezt meg kell beszélnetek, hogy hogyan tovább, és hogy hogyan lehetne megoldani a dolgot.

2010. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A barátnőm 10 éves én meg 24 és szerintem az is gondot játszik az egészben, hogy most van egy " gondolom változó korban" és kicsit megvan zavarodva az élettel.

Sajnos nem tudom megoldani, hogy oda kerüljek ahol Ő van mert a jelenlegi helyemen dolgozok minden hétköznap 10 órát.

Ahol melózom elintéztem és barátnőmnek is szereztem egy céges kártyát és így ingyen tudunk beszélni bármennyit és végül ki is használjuk mert napi 15 percet beszélünk.


Annyit tudunk tenni ( amiben ő is benne van) hogy pl: nem busszal megy el a suliba hanem én viszem le.

Most lehet megpróbálok intézni egy hétvégi wellnes hétvégét de azt sem tartom jó ötletnek.


A " megkérésre " meg most nem azért gondoltam, hogy azonnal összeházasodjunk ( elég lenne 1,5 év után mert akkor végez) hanem tudnám éreztetni vele, hogy fontos legyek neki, ott a gyűrű rajta éjjel-nappal, rám emlékszik ennél is többet.


Én semmiképp nem szeretném elengedni, mert tényleg úgy érzem ő az igazi és ezt nem azért érzem mert szerelmes vagyok, mert akkor is ezt éreztem amikor nem voltam annyira.

2010. márc. 8. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom nem akarlak elkeseriteni, de a csajod új társaságban van, az érzései java részt elmúltak, ezt a dolgot le kell zárnod véleményem szerint. Elmondom mi a két választási lehetőséged:

1: elengeded és szenvedsz nagyon, hánysz, a szivfacsaró érzéstől.

2: Elmondod, hogy hányingered van a dologtól, nem tudod már tovább csinálni, mert jóval több a fájdalom mint az ami egy kicsit is jó lenne. Kirakod a szűrét. Valószinűleg nem fog könyörögni neked, eltűnik az életedből. De tudod mit? Ezzel esélyt teremtesz magadnak arra, hogy boldog legyél, boldog igazán, de bármilyen kegyetlen is most leirni: boldog, de mással.

2010. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsnánat nem 10 hanem 20 éves :)
2010. márc. 8. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:

12.45-ös írásában van valami...3 éve vagytok együtt, tehát 17 volt, amikor összejöttetek. Talán te voltál neki az első ráadásul? Most fiatal, te vagy az első komoly kapcsolata. Eddig csak a gimi volt és te, most viszont fősuli, kolesz, bulik, új társaság, menő csajok, menő srácok...

Szerintem is beszélj vele, lehet hogy csak nem mer, vagy nehéz neki elmondania, igazából már szakítana.

Legyél te az okosabb, érettebb, megértőbb, hisz te is vagy az idősebb. Remélem, hogy boldog leszel, s remélem azzal, akivel szeretnél...de kezdj el azért barátkozni a gondolattal, hogy nem ez a lány lesz az, nagy valószínűséggel...:S

(Amúgy velünk ue volt, 3,5 évig voltunk együtt, aztán elkezdtem fősulira járni...5 hónap se kellett a szakításhoz, pedig nagyon szerettük egymást. Sajnálom!)

2010. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!