Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félrelépő férjek, férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépő férjek, férfiak, tudtok a szeretőkre is tisztességes nőként nézni? Mégha ő is házas lenne akár?

Figyelt kérdés

akivel félreléptek, azt mire tartjátok? tudtátok (tudjátok) őt is egyenrangúknt kezelni és "rendes" nőnek nevezni?


és ha a nő maga is házas? Akkor ő is félrelépő



2012. jún. 7. 14:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

De egyet tényleg ne felejtsünk: ha annyira tisztességes lenne, akkor legalább ő gondolt volna a nejemre meg a két gyerekre.



Azt a kettős mérce mindenit! Miért, neked akadályozottak a kognitív funkcióid, hogy egy munkatársnak kellene ellátnia a gondolkodási és lelkiismereti funkcióidat?

2012. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
10 Te sem vagy épp tisztességes.Ha igazán szereted a feleséged,akkor nem hagyod magára a pácban akkor sem,ha elhízott és elfáradt.Tudni kell,hogy a nőkre sokkal nagyobb teher hárul,mint a férfiakra a gyereknevelés miatt.Szóval te sem vagy jobb a szeretőknél.:)
2012. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
11, nem kell kiforgatni a leírtakat. nem azt mondom, hogy neki kellett volna gondolkodnia, csak a kérdezőnek válaszolok úgy, hogy meg is indoklom. Miért nem tartom tisztességesnek a szeretőt? Azért mert ahogy én is tisztességtelen vagyok, amikor a két gyerekem anyját megcsalom, akkor ő is tisztességtelen, mert nem tagadtam le, hogy családom van, sőt ismeri is őket. Nem kell helyettem gondolkodni.
2012. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezek után akarjunk párkapcsolatot kezdeni, te jó ég...

Amúgy, ha nem csúnyulna a feleségetek, ti akkor is csalnátok, mert megunnátok a banánt, kifogások, kifogások...

2012. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

egyik sem vagyok!

arról van szó, hogy ha valaki házason (ahogy 6-os írta) beleszeret másvalakibe és azzal félrelép, akkor az még rendes ember? Ha ezek után is elválik, mi a biztosíték, (hol itt a bizalom), hogy nem lép-e félre a következő házasságában is. Az ilyen ember számomra nem megbízható. Akkor szeretőként sem lesz az, nem lehet rá úgy nézni, mint ha frissen megismernék egy rendes nőt/férfit.

2012. jún. 7. 20:40
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

#14

Most inkább menjen néha félre a férj és menjen a házasság, minthogy ne és akkor pár év alatt tönkre megy az egész. Ez nem kifogás, tény hogy szülés után a nők igénytelenebbek lesznek és elengedik magukat. Szét is megy emiatt nem kevés kapcsolat, de mért baj az, hogy vannak olyanok akik ezek után is szeretik a feleségüket, és a dolgaikat megoldják úgy hogy ezzel ne őt terheljék pluszba.

2012. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%
Kedves 20:21, nem csalnám a nejem. Ha hajlandó lenne velem időt tölteni, ne adj Isten szeretkezni (Tudom hogy ezt bűn kérni!) nem csak havi 1x és úgy mint egy darab fatuskó akkor nem csalnám. Ha megcsúnyúl, elhízik de a fentieknek megfelelne akkor se csalnám meg. Dehát nem ez a helyzet.
2012. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%

#15

Ebből a szempontból egy a kalap alá lehet venni azt a nőt aki házason lép félre vagy egy olyannal akinek tudja hogy családja van. Egyik sem megbízható, ezért nem is kell az ilyenekkel komolyan venni a dolgokat. Szórakozni kell velük, használni őket. Arra jók.

2012. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok se félrelépő, se férfi, de a kedves sógorom szempontjából tudok válaszolni.

Volt szeretője (17-18 éves kis bodrifejű luvnya, aki még ki se nőtt a hercegnős sorozatokból).

Semmibe sem vette, természetesen ámította a kislányt hogy majd lesz így meg úgy, aztán mikor megunta, szépen hazacammogott a feleségéhez "újraépíteni a kapcsolatot".

Amikor a kislányka már ment utána hogy visszakönyörögje magát, szépen a képébe röhögött az a vadbarom, hogy jó numera volt.

Na, azt hiszem mondtam egy jó példát :)

2012. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő. Aki szereti a szeretőjét és tényleg partnernek érzi életének egy nehéz időszakában az nem nézi le és nem tartja rossz alaknak. Míg ha egyébként is csak egy numerának szánta, nem vigasznak vagy szerelemnek, akkor egyesek hajlamosak p..a/f..z-törlőnek tekinteni a másikat.

Nekem volt szeretőm, és én szerelmes voltam belé, így akkor természetesen feloldoztam magamat :-D míg ő inkább csak szédített, így őt ezért rossz alaknak tartottam :-D

2012. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!