Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félrelépő férjek, férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépő férjek, férfiak, tudtok a szeretőkre is tisztességes nőként nézni? Mégha ő is házas lenne akár?

Figyelt kérdés

akivel félreléptek, azt mire tartjátok? tudtátok (tudjátok) őt is egyenrangúknt kezelni és "rendes" nőnek nevezni?


és ha a nő maga is házas? Akkor ő is félrelépő



2012. jún. 7. 14:55
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Ezek a férfiak épp félrelépnek, nem a gyk-t olvassák:)
2012. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Ha házas akkor nem. Ha egyedülálló akkor inkább tekintem egyenrangúnak.
2012. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
nem. az a nő csak arra jó, hogy kicsit izgalmasabb legyen az élet. Ha van férje, akkor a férjét is kiröhögöm, mert annyira bolond, hogy nem veszi észre, mit csinál a felesége. Egyébként addig, amíg a feleségem mellé járok haza aludni, addig a szerető, az csak egy beszélő-lélegző guminő. Nem egyenrangú és nem "rendes" nő. Elvan titkolva a világ elől. Ha valaki nagyon kell nekem, annyira szeretem, hogy megőrülök érte, akkor elválok és a nőt is választás elé állítom: válik, vagy viszlát. Az ilyen szerető kapcsolatok arra jók, hogy ne legyen annyira unalmas az élet, mert a feleséggel túl kényelmes, túlságosan megértjük egymást, ugyan azokon a dolgokon mosolygunk és sírunk, ugyan azt tartjuk érdekesnek, meg sem kell szólalni, a másik tudja, hogy mit gondolok, vagy akarok. Szóval vele kényelmes, meghitt, biztonságos - a szeretővel viszont izgalmas, heves, új a dolog, addig amíg meg nem unja az egyik fél.
2012. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Pityeeesz ***** válasza:
46%

A szerető egy kissé félresikerült fogalom. A hancúrmaca inkább találó.

Arra valók hogy szórakozzak velük. Nem hogy rendes nőnek nem mondanám őket, hanem inkább csak egy eszköz a markom és a műpunci után a sorban. Semmiképp sem hasonlítható a rendes nőkhöz, a feleségemhez meg pláne nem.

2012. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen minden félrelépő férj magából indul ki. Akkor is ha nem vallja be magának sem.
2012. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Gondoljátok, hogy a félrelépő férj lenézi a szeretőt azért mert félrelép vele? Ebből kifolyólag magát kellene először tisztességtelennek tartania és lenéznie, hisz ő csal. De ez közel sem így van, mert akkor minden félrelépő pasi gyorsan észbe kapna, és szánná bánná bűneit, és megjavulna. Á, ez nem ilyen egyszerű. Mert érződik kérdező, hogy te lenézed a szeretőket, és ezt sugallod válaszként is, hisz neked ez egyértelmű. Én voltam szerető, és az nem feltétlenül egy aljas szerep. Ráadásul férjes nő létemre. De ez nem feltétlenül a félrekúrásról szól,hanem arról hogy házas létedre megismersz valakit akit emberileg megszeretsz, tisztelsz, majd esetleg beleszeretsz. Ebből következik, hogy nem nézed le, tiszteled, mert bár megcsalja a házastársát, de ez csak egyik összetevője az életnek, nagyon nagyon sok minden van még emögött, ami tartalmat és tiszteletet adhat. Szóval aki ebben nem volt benne, nem igen értheti, de a szerető szó igen sok jelentéssel bír, és te itt most egyet akarsz ráhúzni mindenkire aki valamilyen okból mással szexel mint a párja. Tehát a válasz, igen, egyenrangú félnek is tekintheti a pasi a szeretőt. Én mellesleg mindig egy roncs kategóriának tartottam zöldfülűen az elváltakat. Hát mit kellett megtapasztalnom, én is elvált lettem. Így kárhoztass bárkit. Az elvált és a szerető is ember, max hibázott, ki ebben ki abban.
2012. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Pityeeesz ***** válasza:
56%

#6

Te vagy túl sok lányregényt olvastál vagy a szappanoperák nézésével estél túlzásba :D

2012. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
én kíváncsi lennék, hogy te most melyik vagy? a megcsalt feleség, vagy a szerető? még miníg jobb a helyzeted, ha a feleség vagy...
2012. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%

A mocskolódó hozzászólások tuti feleségek :) még az a hosszú is aki férfinak állította be magát :D Ez egy ilyen dolog, sajna a feleségek jó eséllyel elfásulnak egy idő után, elhíznak meg ilyesmi. Ezt nem lehet előre tudni, zsákbamacska. Sajnos nekem nem volt szerencsém. 3 dolgot tehetek 1. beletörődök 2. elválok 3. szeretőt tartok.

Egy ideig próbáltam rendbehozni a házasságunkat, de sikertelenül. Elválni nem akartam a gyerek miatt. Újra elkezdtem randizni, lett barátnőm. Neki is van férje, külföldön dolgozik, ritkán jár haza. Együtt járunk szórakozni, moziba vacsizni stb és remekül megvagyunk vele :) Szerencsére a munkám olyan hogy simán ráfogom a közeledő határidőkre a hosszú bentmaradást.. (programozó vagyok)

2012. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
szerintem az enyémre írtad, hogy "az a hosszú, aki férfinak állítja be magát". Nem állítom be magam semminek. 9 éve vagyok házas és amiket leírtál, hogy kicsit elhagyja magát, az én feleségemre is igaz. Nem keni már magát annyi festékkel, mint régen, nincs már olyan alakja se, mint akkor volt, amikor elvettem. Két gyerekünk van, szóval ha akarom valamire fogni, akkor a gyerekek miatt nincs nagyon ideje magára. Az egyik kollégnőmet egy párszor megfektettem. Nem néztem le, sőt; hálás vagyok neki, hogy segített kicsit kiszabadulni a mókuskerékből. De egyet tényleg ne felejtsünk: ha annyira tisztességes lenne, akkor legalább ő gondolt volna a nejemre meg a két gyerekre.
2012. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!