Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi udvarlásgesztusai,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi udvarlásgesztusai, igaz ez? A férfiak magukat kellető gesztusokba kezdenek a nő közeledésekor. Nyakukhoz nyúlnak, nyakkendőt igazítanak, nyakkendő híján gallért simítanak, ,

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát van benne valami bár én még sosem vettem észre ezeket a mozdulatokat szerintem ez régebben volt igy ma már kevesen hordanak nyakkendöt meg inget..
2012. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Természetesen van testbeszéd. De ezt ne ugy értelmezd, hogy ha ezt csinálja akkor szerelmes belém, ha meg nem, akkor biztosan nem kellek neki.
2012. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én figyeltem ezt, mivel ing és nyakkendőjük ritkán van, azt nem igazgatják, de a többi ruháikat szokták.
2012. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg multkor volt egy olyan aki a gallérját piszkálta mikor beszéltünk :D
2012. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát van testbeszéd de nem ezt csináljuk mi férfiak.
2012. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem nyakkendős, sem galléros pasikat nem ismerek... nyomulósokat annál többet... náluk az udvarlás gesztusa az, hogy még a nevedet sem tudja, már olyan közel jön, h gyakorlatilag a szádban van a feje...
2012. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet. De minden gesztus csak kontextusban értelmezhető, lehet, hogy csak melege van, vagy szorítja az ing. Illetve ha volt már némi tapasztalata az udvarlás terén, biztos lennek ennek ennek konkrétabb (akár verbális) jelei is. Persze ne várj semmi egzaktat, de ha sok ilyen apróság együtt van, tehát a TELJES viselkedése sugallja, hogy udvarol, akkor jó eséllyel így is van.
2012. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
van testbeszéd csak érteni kell.. múltkor például szokatlanul közel állt hozzám a srác mikor beszéltünk.. szóltam neki, de észre se vette.... na meg felvette azt a védelmező pozíciót, tudjátok, ha arra jött valaki közelebb hajolt és a vállával eltakart. komolyan nem vette észre 16L
2012. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt hivják non verbális kommunikációnak oda vissza vannak jelek... keresrá h tény alapú infohoz juss
2012. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!