Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez is csak velem történhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is csak velem történhet meg?! Ez kész vicc. :DD

Figyelt kérdés

Tegnap volt házavató egyik ismerősömnél, nem volt jobb dolgom, elmentem. Ott volt az a srác is, akivel már egy ideje kerülgettük egymást... nagy előrelépés még nem történt az ügyben eddig, mert még nem volt barátom (így alakult) és kicsit félénk voltam.

Viszont a pia hatására beindultunk, egy szobában kötöttünk ki. Még sosem sz*ptam le senkit sem, de miután elélvezett felállt, felöltözött és majdnem kint volt, mikor megkérdeztem, hogy hová megy. Erre csak ennyit mondott: "Nekem nem kellenek ribancok. Olyan jól csináltad, hogy biztos vagyok benne, rengeteget gyakoroltál már." Puff neki... És ezzel otthagyott, én pedig csak pislogtam.

Hogy lehet valaki ekkora tapló?! Amikor barátnőm meghallotta, majd' összeesett a röhögéstől, hogy ilyen létezik.

Most tényleg szégyellni kéne magam ez miatt? Már én is csak röhögök az egészen :D



2012. máj. 30. 17:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Mi van kérdező, fáj az igazság, azért törölteted a neked nem tetsző válaszokat?

Tök mindegy mit csinálsz, ribanc maradsz akkor is...

2012. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Sonata90 én egy komit se töröltettem, max csak lepontoztam néhányat... Szóval képzeld csak el, úgy tűnik másoknak se tetszik a stílusod és az előítéleted.

26-os válaszával (amit szintén töröltetett pár barom) pedig tökéletesen egyetértek, csak hogy erősítsem a csapatot :)

Amúgy egyáltalán nem ilyen reakciókra számítottam, szerintem ez nincs benne a ribanc kategóriában. Az meg végképp felháborító, hogy csak úgy dobálóztok ezzel a szóval. Tetszettünk egymásnak a sráccal, ismertük is már egymást, szóval nem alkalminak indult volna a dolog. Tehát eléggé meglepett, amikor így reagálta le. Persze az eszetekbe se jutott (néhány kivétellel), hogy ő a hülye. Csak az természetesen, hogy én lehetek a ribanc... :\

2012. máj. 30. 20:05
 33/40 anonim ***** válasza:

Pontosan... Az fel sem merült egyesekben, hogy esetleg a csávóval nem stimmel valami.

Sonata90 én annyira bírtam néha a válaszaidat itt-ott, de most rohadtul megutáltattad magad velem :\ :)

2012. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is ez jött le, ne haragudj. Normális körülmények között nem lehetett volna ezt megoldani? Mármint pia nélkül, tiszta öntudattal? :)
2012. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
76%
ezen az oldalon csak nőgyűlölő pasik és karótnyelt szemléletű nőszemélyek töröltetik a kommenteket, igen. de kedves Kérdező nyugodj meg, a pasi ezek szerint csak olyan lánnyal fog járni, aki rosszul elégíti ki orálisan. szerintem kettőtök közül neki lesz rosszabb. téged maximum leribancoznak az oldalon a makulátlan életű, ruhában, orthodok pózban kizárólag a házastársukkal (ja és természetes a házastársuk az első szexuálisan az életükben) szeretkező emberkék. vajon van itt az oldalon olyan ember akinek volt egyéjszakás kalandja? mert ezek szerint akinek volt, és természetes csak akkor ha nő, akkor egy jó nagy ribanc...azért ez elég érdekes elgondolás. ja és ez nem azt jelenti, hogy szerintem nem léteznek "rendes és tisztességes" nők. csak nem gondoljátok, hogy az lehet értékes ember, aki soha a b*dös életben nem követett el hibát? ezek szerint vannak születésüktől fogva tökéletes emberek. nos ez nagyszerű hír, mert eddig a percig egyet sem láttam.
2012. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Biztos begerjedtek.. De ez a lényegen nem változtat. Nézzük csak még egyszer, mit mondott a pasi: "Nekem nem kellenek ribancok. Olyan jól csináltad, hogy biztos vagyok benne, rengeteget gyakoroltál már." Valószínűleg édes mindegy lett volna, hol csinálják (pia meg nem annyira számít, mert egy korábbi komiban írta, hogy éppen csak annyi volt, hogy felmenjenek szobába kicsit bátrabban, mint amúgy), a sztori vége hasonló lett volna, nem? Ha már a csávó ezt gondolta... ez még a tiéteknél is nagyobb előítélet. Csak mert ügyes volt, biztos már sok f@sz járt a szájában -.-" Szóval ezért gondolom, hogy nem a kérdező a ribanc, hanem a csávó egy idióta paraszt; főleg hogy hagyott elúszni egy ilyen lányt.
2012. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Nocsak nocsak.. elhallgatott a jónép. Csak nem nőuralom lesz a végén? :D De azért vicces volt így olvasgatni a komikat, hogy ölitek egymást.

20:31 te nagyon harcias kismacska vagy, ugye tudod? :))) De mondjuk 20:24 is ;)

2012. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

20:54 :D Sajnos ilyenkor muszáj... :)


20:31 voltam

2012. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy ribanc, viszont, az biztos, hogy az értékrendje nem igazán van a helyén. Gondolom ezt akarta kifejezni a többi válaszoló is :)
2012. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Mindegy mik voltak a körülmények akkor sem kellett volna ezt csinálnod.Sajnálom nem akarlak megbántani de annak a fiúnak igaza volt veled kapcsolatban,nekem sem kellenél.

Ugye te is érzed,hogy ez azért egy kicsit visszataszító.

Az orális szex az egy nagyon intim dolog és szerintem csak egy párkapcsolaton belül van helye,meg egyébként a rendes szexnek is,nem így,hogy csak bírjátok egymást meg haverok vagytok.Nem gondolod,hogy a szopás előtt azért "ajánlott" lett volna mondjuk néhányszor találkozni kettesben eljárni ide-oda,csókolózás stb.Lassabban kellett volna haladni,nem így rögtön az elején mindent,talán meg sem csókoltad előtte,hanem rögtön a lényegre tértél.Az meg amit írtál,hogy neked még nem volt senkid,ez már tényleg nagyon gáz.Életed első szexuális élménye,hogy leszopsz egy fiút aki nem is a barátod.

Most erre mit lehet mondani.

Nem mondom,hogy ribanc lennél emiatt az egy hiba miatt,de az ne lepjen meg,hogy erről sokaknak rossz a véleménye,nekem is.

24F

2012. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!