Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez is csak velem történhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is csak velem történhet meg?! Ez kész vicc. :DD

Figyelt kérdés

Tegnap volt házavató egyik ismerősömnél, nem volt jobb dolgom, elmentem. Ott volt az a srác is, akivel már egy ideje kerülgettük egymást... nagy előrelépés még nem történt az ügyben eddig, mert még nem volt barátom (így alakult) és kicsit félénk voltam.

Viszont a pia hatására beindultunk, egy szobában kötöttünk ki. Még sosem sz*ptam le senkit sem, de miután elélvezett felállt, felöltözött és majdnem kint volt, mikor megkérdeztem, hogy hová megy. Erre csak ennyit mondott: "Nekem nem kellenek ribancok. Olyan jól csináltad, hogy biztos vagyok benne, rengeteget gyakoroltál már." Puff neki... És ezzel otthagyott, én pedig csak pislogtam.

Hogy lehet valaki ekkora tapló?! Amikor barátnőm meghallotta, majd' összeesett a röhögéstől, hogy ilyen létezik.

Most tényleg szégyellni kéne magam ez miatt? Már én is csak röhögök az egészen :D



2012. máj. 30. 17:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
XD Ez valóban kész vicc, de ne strapáld magad ezen! Légy büszke magadra, hogy jól csináltad, a srácot pedig tojd le nagy ívben. Az ilyen azt sem érdemli meg, hogy megemlítsd egy kérdésben, szóval csak így tovább! :D
2012. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDD Isten ments, hogy szégyenkezz emiatt.. Btw, hozzám jöhetsz, én nem lépnék le! ;)
2012. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
29%
tényleg egy ribanc vagy, ha ez igaz. Én nem ez miatt, hanem emiatt.
2012. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
JÉZUS EREJE XDDD De gyökér.:D Kap egy sz*pást, és el is hord ribancnak azért mert jó volt.. szerintem örülj neki hogy nem jött össze vele semmi más egyéb :D
2012. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
ne légy naiv, ez egy standard első alkalom utáni lekoptató duma.
2012. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
93%

szerintem is gáz hogy igy egy buli alkalmával lecumiztad! ezek után ne várd h tiszteljen..

20/L

2012. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
63%

Tényleg ribanc vagy!

De ez engem nem zavar. Nincsenek erkölcsi előitéleim a ribancok irányába. Ha akarsz beugorhatsz hozzám is egy pipára.

2012. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
82%

Jól tette. Leszopod egy pohárka után, ő otthagy, miután jól ráélvezett a rib@nc arcodra, vagy a pofádba.

Én a helyében még dobtam volna neked egy ötszázast és ajánlottalak volna a haveroknak.


És ha te ezen csak röhögni tudsz, akkor ott hatalmas problémák vannak. Hány éves vagy, 15?

2012. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
ez egy nyomós ok hogy én járnék veled a helyébe.
2012. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
ne szégyeld magad akik fikáznak csak szeretnének ugy szopni mint te.
2012. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!