Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez is csak velem történhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is csak velem történhet meg?! Ez kész vicc. :DD

Figyelt kérdés

Tegnap volt házavató egyik ismerősömnél, nem volt jobb dolgom, elmentem. Ott volt az a srác is, akivel már egy ideje kerülgettük egymást... nagy előrelépés még nem történt az ügyben eddig, mert még nem volt barátom (így alakult) és kicsit félénk voltam.

Viszont a pia hatására beindultunk, egy szobában kötöttünk ki. Még sosem sz*ptam le senkit sem, de miután elélvezett felállt, felöltözött és majdnem kint volt, mikor megkérdeztem, hogy hová megy. Erre csak ennyit mondott: "Nekem nem kellenek ribancok. Olyan jól csináltad, hogy biztos vagyok benne, rengeteget gyakoroltál már." Puff neki... És ezzel otthagyott, én pedig csak pislogtam.

Hogy lehet valaki ekkora tapló?! Amikor barátnőm meghallotta, majd' összeesett a röhögéstől, hogy ilyen létezik.

Most tényleg szégyellni kéne magam ez miatt? Már én is csak röhögök az egészen :D



2012. máj. 30. 17:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Egy ilyen után én sem jönnék veled össze. 29F
2012. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

# 21/22 azért elég durva, ha te csak annyit látsz a férfiakban, hogy ilyen nőre, élményre vágynak.

Bár nő vagyok, de ha férfi lennék, sem kéne olyan nő, aki odaadja magát ilyen könnyen. Aztán meg jönnek a lehetek beteg kérdések, ugyanis több nemi betegség is elkapható, akár orális szex közben is!

2012. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert nem jársz egy nővel és nem akarsz vele járni, attól még nem ribanc. ha valaki ribanc, az ennél sokkal több és meredekebb dolgot művel, mint a kérdező. és szerintem sem kell meglepődnie, hogy a srác nem jár vele (mondjuk szerintem nem ezen lepődött meg de mindegy), de ha ez az egy eset történt meg vele, akkor még nem nevezhetjük ribancnak. gondolom szegénynek ez amúgy is jó kis lecke volt...
2012. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
a 21-es voltam az előbb
2012. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
:D jogos
2012. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
68%
egyetértek a 26-ossal! a nők mindig ribancok bármit csinálnak :/
2012. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
ÚÚ, 26-os :D Én sem írhattam volna szebben :D Bennem ugyanez fogalmazódott meg. Na de hát ez van, mindjárt jönnek a felháborodott pasik, akik jól lepontoznak majd :DD
2012. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Hát köszönöm :D De őszintén szólva nem érdekel, ha lepontoznak... Valami értelme csak volt a mondókámnak, ha ennyien egyetértetek velem. Nekem ez pont elég, legalább nem vagyok egyedül ;)
2012. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Skacok, ebből dzsihád lesz!! :D Kezd elfajulni a dolog.. megy ám a pontozás meg a törlés :D

Fiúk, ti pedig kössétek fel a gatyát, egy ideig nem fogtok 'szopatni', a lányok lázadni fognak :DDD

2012. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Elég érdekes lehet annak a gondolkodása, aki szerint csak vagy karótnyelt nők, vagy olcsó lotyók léteznek... Na, ki melyikbe tartozik? Mert a kérdezőt már tudjuk..
2012. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!