Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez is csak velem történhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is csak velem történhet meg?! Ez kész vicc. :DD

Figyelt kérdés

Tegnap volt házavató egyik ismerősömnél, nem volt jobb dolgom, elmentem. Ott volt az a srác is, akivel már egy ideje kerülgettük egymást... nagy előrelépés még nem történt az ügyben eddig, mert még nem volt barátom (így alakult) és kicsit félénk voltam.

Viszont a pia hatására beindultunk, egy szobában kötöttünk ki. Még sosem sz*ptam le senkit sem, de miután elélvezett felállt, felöltözött és majdnem kint volt, mikor megkérdeztem, hogy hová megy. Erre csak ennyit mondott: "Nekem nem kellenek ribancok. Olyan jól csináltad, hogy biztos vagyok benne, rengeteget gyakoroltál már." Puff neki... És ezzel otthagyott, én pedig csak pislogtam.

Hogy lehet valaki ekkora tapló?! Amikor barátnőm meghallotta, majd' összeesett a röhögéstől, hogy ilyen létezik.

Most tényleg szégyellni kéne magam ez miatt? Már én is csak röhögök az egészen :D



2012. máj. 30. 17:24
1 2 3 4
 11/40 CMD ***** válasza:

:D Az igen!


De amúgy igaza volt, tényleg rib@nc vagy. Vagy szerinted hogy tűnik a fiúnak, hogy valami bulin megismerkedik egy csajjal, aki beb@szik, majd leszopja? Úgy, hogy ezt akár mással is simán megcsinálnád.


Na de azért nem hülye, előtte jól leszopatott, azért nem hagyná ki senki a lehetőséget.


A legkorrektebbül viselkedett, nem hogy majd még tepert volna utánad, ahogy egy lúzer tenné.

2012. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

De félreértitek. Lehet részletesebben kellett volna leírnom, csak nem akartam kisregényt.

Találkoztunk már párszor és nekem nagyon tetszik/tetszett, és én is neki. Én már nagyon akartam, hogy valami történjen és a pia tulajdonképpen csak annyiban játszott szerepet, hogy kicsit bátrabbak voltunk és ezért mentünk fel egy szobába. Még barátnőm is rám kacsintott, amikor meglátta, hogy elvagyunk..

Egyébként 20 vagyok, szóval már gáznak tartom azt is, hogy csókon kívül semmi nem történt soha :\ Nagyon aranyos volt, figyelmes, nem azzal kezdtük, hogy elétérdeltem és hajrá, adjad neki.

A röhögést meg úgy értem, hogy már kínomban inkább... mert ilyen szerencsétlenség ki mással is eshetne meg, mint velem? :\ Nem hiszem, hogy megérdemlem a ribanc jelzőt sem tőle, sem tőletek (főleg most, hogy kicsit részletesebb képet adtam az egészről).

2012. máj. 30. 17:51
 13/40 anonim ***** válasza:
58%
Igen ez már így érthetőbb, és ezek alapján is én úgy gondolom, hogy ribi vagy.
2012. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
57%
Ez esetben.. sajnállak:\ Tényleg paraszt dolog volt tőle, szóval ne is törődj vele. Ne félj, biztosan akad olyan srác, aki nem ijed meg és megbecsül majd:)
2012. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
37%
17:55 miért ribi még ezek után? Ugyan indokold már meg.
2012. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején se voltál az, ezek után amiket leírtál meg pláne nem. Szegényke...
2012. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Na, hát most már történt egyéb is!:D

Egyáltalán nem vagy ribi, de miután ilyet oltott a srác, nem mondtad el neki az igazat?

Mondjuk tényleg egy idióta, sztem hagyd a francba :D

2012. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló dolog történt egy fél éve :D

Akkor nagyon szarul éreztem magam miatta, de már én is csak röhögök az egészen. Én is lesz*ptam azt a fiút, aki már régóta tetszik, aztán miután végzett közölte, hogy igazából ő nem akar semmit, hát köszi szépen :D

Annyira bírom, hogy ezek a gyökerek miket képzelnek magukról...

Úgyhogy ha te is r*banc vagy, akkor én is, bár én nem érzem így, nekem is ez volt eddig a legtöbb amit csináltam.


19/L

2012. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
34%

Engem ez a magyarázat sem tántorít attól, hogy lerib@ncozzalak... Igazából semmi olyat nem írtál, amiért nem kéne ezt gondolnom.

Van egy srác, akit már láttál párszor. Ki pia és leszopod. Igazából szép indítás, még szűzike vagy, és ahelyett, hogy legalább olyannal csinálj hasonlót, akivel valamilyen szinten együtt vagy, nem, te leszopsz egy srácot, aki bejön.

Az ilyet hívják szűzkurv@nak.

2012. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Nálam ez csak egy kapcsolata fér bele, te odaadod magad és utána kérdezed, hogy hát hé miért nem lesz kapcsolat? Pont ezért...minek akarna kapcsolatot,ha anélkül is megkaphat(mégha csak orálisszexre is). És ha nem ismer mi mást gondolna ezek után? Alapból kell párhét meg az, hogy kialakuljon valami kapcsolat két ember között, hogy idáig eljussanak. Neked meg elég volt egy kis ital, meg az hogy a távolból szimpatikus volt. Nem értem min csodálkozol...
2012. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!