Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem leszbikus illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem leszbikus illetve biszex nőknek szólna! (? )

Figyelt kérdés
Lányok Ti, hogyan, milyen módszerrel tudjátok meghódítani azonos nemű társatokat??

2012. ápr. 22. 23:13
1 2
 11/14 kex094 válasza:
Ez kicsit sértő és hülye kérdés :D De add önmagad ;) Az a legjobb és legyél nyitott az emberek felé...isten igazából erre nem lehet mit mondani :D
2012. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Adhatom magam akárhogy sajnos akit nagyon szeretnék őt semmilyen módon nem tudnám meghódítani :(( :'( Pedig Ő a mindenem, nagyon szeretem :(

Hetero nőt semmilyen módon nem tudnék meghódítani. vagy van rá lehetőség??

2012. máj. 14. 22:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Elég primitív módszer, de próbáld meg az alkohol segítségével.. Iszogassatok kicsit, hátha jobban megnyílik neked, aztán ha ez bekövetkezett rátérhetsz erre a kérdésre is. :D
2012. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kex094 válasza:
Ha nem szereti azt aki te vagy, akkor ne várj tőle semmit. Tudom milyen ha szeretsz valakit és az nem úgy szeret mint te...meg amúgy egy heteró nőt nehéz úgy mond meghódítani, ha nincs benne semmiféle érdeklődés. Én nem szoktam hódítani, de azt mondják nagyon értek a nőkhöz és simán menne, h csajozzak...pedig aztán én nem teszek semmit, de hogy ez most mennyire igaz, még nem igazán próbáltam. De a vicc, h csak annál nem értem el semmit, akivel akartam és nagyon szeretem.
2012. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!