Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem leszbikus illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem leszbikus illetve biszex nőknek szólna! (? )

Figyelt kérdés
Lányok Ti, hogyan, milyen módszerrel tudjátok meghódítani azonos nemű társatokat??

2012. ápr. 22. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen módszerrel?!


Ne haragudj,de te hogyan tekintesz te rájuk, mintha ha egy másik fajból származnának?


Ugyan úgy ismerkednek mint a hetero társaik, csak tudni kell hol keressék egymást. Vannak kifejezetten ilyen szórakozóhelyek (persze itt is vannak kategóriák).

2012. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy egy heteró csaj egy pasit, vagy pasi csajt :) nincs itt semmi egyéb, nem külön faj vagyunk mi :D

Amúgy meg ismerni kell, kinek mi jön be, mert nem mindegy.

2012. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem nincs semmi bajom a leszbikkel, biszexekkel.. csak hülyén fogalmaztam meg a kérdésemet... nincs itt semmi fajba sorolási izé :) csak hülyén tudok fogalmazni.. sajnos... amúgy én is biszex vagyok és hát érdekelne ez a dolog, hogy hogy is van ez :)
2012. ápr. 22. 23:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Oksa, el van nézve :P :D

De egyébként szerintem nincs sok különbség...csak tudni kell, milyen udvarlási "módszer" jön be annak, akit éppen el akarunk csábítani. Legalábbis nekem nem jönne be, ha valaki erőszakosan közeledne például, mert én nem szeretem a nyomulást. De van, aki meg pont azt szereti. Szóval...

2012. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Lenne valaki akinek el szeretném csavarni a fejét meg meghódítani... csak sok dolog van ami azt mutatja, hogy lehetetlen.. de én akkor is szeretném valahogy...

Elvileg minden nőben van egy kis biszex hajlam.. benne úgy gondolom nincs... bár a mai világba... ahjjj s nem tudom mit, hogy tegyek... :s :/

2012. ápr. 23. 18:09
 6/14 anonim ***** válasza:
ha mégse sikerülne akkor írj privit nekem :D 16/l én is biszex vagyok :D
2012. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában több hét megfontolás után betotyogok a képbe mint egy socially awkward penguin, próbálok szemezni vele, beszélgetni, averkodni. Aztán a barátkozás közben ha gyanúsan nem beszél pasikról, akkor bizakodó leszek.
2012. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Általában több hét megfontolás után betotyogok a képbe mint egy socially awkward penguin"


xDDD

2012. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti (socially awkward penguin), téged máris megkedveltelek :DD


Egyébként szerintem sem csinálják máshogy, mint a heterók, legalábbis ismerőseim sztorijai alapján. :)


20/L foreveralone biszex x)

2012. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Ugyanez a problémám, van egy lány, aki nagyon tetszik, de fogalmam sincs, hogy vonzódik-e a nőkhöz. Csak úgy megkérdezni meg nem merem, mert kb. 2 mondatot váltottunk egymással 1 év alatt. :( De próbáltam vele szemezni, úgy tűnt ő is.. de lehet csak beképzeltem. Meg hát ő 18 éves (szűz még amúgy). Melegbárba meg még sose mentem el ismerkedni, mert nincs kivel, egyedül meg bátortalan vagyok. :( Azt se tudom még egészen bizonyosan, hogy tényleg abszolút biszex lennék-e. :/ 23/L
2012. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!