Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy hamarosan lejár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy hamarosan lejár az "autós lányok" kora?

Figyelt kérdés

A most már 450 Ft-t is elérő üzemanyagárak miatt jelentősen lecsökkent az autók száma, mármint az üzemben töltött idejük. Manapság már a legtöbb ember csak akkor használja őket, amikor végképp nincs más lehetősége. Elég összehasonlítani akár az egy évvel ezelőtti és a mai forgalom képeit.

Erről jutott eszembe a kérdés. Vajon meddig tarthat még az az állapot, amikor bizonyos lányoknak alapdolog a fiúnál az autó megléte és az is, hogy minden helyre azzal fuvarozzák őket. Mert szerintem egy bizonyos költségen felül már ki fogják mondani, hogy bizony nem kocsival fogunk xy helyre menni, hanem más módon.

Mit gondoltok?



2012. ápr. 8. 15:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A kevesebb autó alatt értem, hogy láttam felvételeket az egyik netes oldalon egy adott területről, ami tavaly és előtte még rendszeresen tele volt, manapság pedig elég szellős volt. Vagyis sokkal kevesebb járgány gurult ott.
2012. ápr. 8. 15:46
 12/13 ASOT ***** válasza:

jó persze semmi...de van akinek az is sok...most nem az egyedülálló pasikra gondolok, hanem azokra akiknek gyereke is van....


de ha ez földhöz vágna engem, akkor max vállalnék + pár óra szolgálatot még...vagy legrosszabb esetben a cigit csökkenteném..

2012. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Autón kívül nem sok alternatíva van.

Lehet menni mondjuk busszal. 10km-re a buszjegy a volánnál pontosan 250ft, ez 2 személynek 500ft. Oda-vissza 1000ft.


Autóval 7 literes fogyasztásnál (450x7=3150, 3150/100=31,5) 31,5ft az útiköltség kilométerenként. Ez 10km-re (31,5x10=315) 315ft. Oda vissza 630ft.


Akárhogy is nézzük, autóval még mindig olcsóbb ha nem egyedül megyünk és még kényelmesebb is.


Nekem nincs barátnőm,így nem furikázok senkit. Ha egyedül megyek valahova akkor motorral megyek. Mindjárt itt a jó idő, 10km-t simán megteszek robogóval 3,5literes fogyasztással, tehát fele annyi benzinből mint autóval.

2012. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!