Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy hamarosan lejár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy hamarosan lejár az "autós lányok" kora?

Figyelt kérdés

A most már 450 Ft-t is elérő üzemanyagárak miatt jelentősen lecsökkent az autók száma, mármint az üzemben töltött idejük. Manapság már a legtöbb ember csak akkor használja őket, amikor végképp nincs más lehetősége. Elég összehasonlítani akár az egy évvel ezelőtti és a mai forgalom képeit.

Erről jutott eszembe a kérdés. Vajon meddig tarthat még az az állapot, amikor bizonyos lányoknak alapdolog a fiúnál az autó megléte és az is, hogy minden helyre azzal fuvarozzák őket. Mert szerintem egy bizonyos költségen felül már ki fogják mondani, hogy bizony nem kocsival fogunk xy helyre menni, hanem más módon.

Mit gondoltok?



2012. ápr. 8. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha a lany fizeti a fuvarozas koltsegeit akkor elviszem szivesen. maskepp senki ne varja el hogy koltok ra csak ugy passziobol. max ha tenyleg nincs mas valasztasa akkor segitek neki.
2012. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:

aki mostanáig autóval járt az azzal is fog! ÉS nem arról hanem másról fog lemondani!


ÉS nem minden lánynak létszükség az autó, akinek az egy fontos nélkülözhetetlen szempont azt max 1x megb@szom aztán mehet haza!


Az olyan lányoknak akiknek meg tényleg létszükség azoknak ezután is az lesz és lesz olyan pasi, mert a pénzesebbeknek, vagy akinek apuci milliomos vállalatánál van állása annak lesz autója mindig, és ezeknek mindig lesz plázacicájuk!

2012. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

15.23

De azért az csak nem mindegy, hogy (csak egy számot mondok, nem kell szó szerint venni) eddig volt 200 000 ilyen fiú, most pedig már csak 100 000. Szóval kisebb a választék is azokból, akik ezt biztosítani tudják.

2012. ápr. 8. 15:29
 4/13 A kérdező kommentje:
Az álláspontod egyébként korrekt.
2012. ápr. 8. 15:29
 5/13 ASOT ***** válasza:

2. vok!


Ez kb olyan, hogy 1 csinos értelmes szexi lányra jut 10 pasi!


Az elméleted szerint most majd 1 jó autóval rohangáló jóképű pasira jut majd 10 nő! Ennyi sajnos...

2012. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ASOT ***** válasza:

ja még annyi, hogy ezek alapján több lesz majd a szingli nő...aki inkább szenvedni fog és egyedül lesz minthogy olyan pasija legyen aki rosszabbul él....autóstalan :)


De szerencsére azért még találni normális lányokat akik képesek buszra vagy vonatra szállni..csak egyre kevesebb... :)

2012. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol figyeled a forgalmat, én eleget vagyok úton és nem látok csökkenést. Sőt, hétvégén még nehezebb parkolóhelyet találni, ebből arra következtetek hogy több az autó.


Azért viseljük el a benzin/gázolaj drágulását, mert nem tudjuk pótolni mással. Illetve ha tudnánk, akkor is komoly kiadással járna először.

2012. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ASOT ***** válasza:

15:37!


Ezzel én is így vagyok! ugyanúgy nem találok pesten parkolóhelyet! :)

Azért írtam h akinek eddig volt ezután is lesz pénze rá!


Amúgy akinek semmi kedvezménye nincs bkv-ra az is roh@dt drága...főleg ha nem egyedül mész!


de ez is csak egy álláspont....

2012. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem mind1 hogy 400 vagy 450? így is úgy is 5000ért tankolunk :D


amúgy viccen kivul 400 meg 450 kozott annyi a kul, hogy 20literenként +1000forint, ami nem egy nagy wasistdas...

2012. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
+ha nem megy állandóan az illető havi 60liter benzinbol kijovunk, persze ha nem amcsi kocsija van....bar akkor mar benzinre is telik...az osszesen havi +3000ft benzinre. ez semmi!
2012. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!