Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy nálam 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy nálam 10 évvel idősebb fiúba. Elmondtam neki, de azóta is úgy viselkedik mintha a "húga" lennék. De én nem tudom kiverni a fejemből. Szerintetek mit csináljak? Hogy közeledjek még jobban hozzá?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 21:35
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Lehet naiv vagyok sőt biztos....:)De azt tudom,hogy ez a "kavarás" még mindig működik...:P Igen és itt jön az a rész a taplóktól,hogy biztos megdugott már közlöm velük,hogy:NEM!!!Ebből látszik,hogy nem minden pasi egyforma.:)
2012. máj. 16. 18:47
 32/37 anonim ***** válasza:
Három hét alatt nem akart megdugni, az igen!
2012. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Én is simán megvezetem a kis 15éves suncikat;) Pont ez a szép benne, hogy közben ők azt hiszik milyen érettek:)
2012. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Mert ti sexmániások vagytok :P Oké azt nem tagadom,hogy majdnem megvolt már de ő mondta h várjunk még vele...szal jobb ha befogjátok...:)
2012. máj. 16. 19:05
 35/37 anonim ***** válasza:
Háh, jól tolja a srác:) Ez a 2 lépést előre, 1 lépést hátra taktika. Mivel mi(fiúk) mondjuk ilyen esetben, hogy várjunk még, ezáltal a lányok teljesen meg fognak bennünk bízni. Elhiszik, hogy nem a szexre megyünk:P Pedig egy érett, 20 feletti fiú az esetek 90%-ban csak szexet akar egy 15-16éves kis tinisuncitól:P De nem akarlak meggyőzni, az nekem csak jó, sok ilyen lány van, mint te:)
2012. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Na akk sok szerencsét lehet arra megy...de nem érdekel:)Lehet megkapja de akkor se lesz senkinek semmi köze hozzá
2012. máj. 16. 20:43
 37/37 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar és igazad van, nincs közünk hozzá:) De, ha már ennyit várt, akkor ne okozz neki csalódást:)
2012. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!