Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy nálam 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy nálam 10 évvel idősebb fiúba. Elmondtam neki, de azóta is úgy viselkedik mintha a "húga" lennék. De én nem tudom kiverni a fejemből. Szerintetek mit csináljak? Hogy közeledjek még jobban hozzá?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 21:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ.


Ha te 10 vagy, a fiú meg 20, akkor nyilván kishúgaként kezel és nem is kezelhet másképp, mert az kimeríti a pedofília fogalmát.


Legyél vele mindig, mikor társaságra vágyik, és nem tudom... amikor lehetőséget látsz közeledj felé? (Mittudomén egymás mellett ültök és ráhajtod a fejed a vállára)

2012. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Lassan 15leszek és nem 10.De épp az a baj,hogy mikor utojára kint volt ahol élek én nem tudtam kimenni.És mivel Dj nem tudod mindig vele lenni és attól tartok,hogy ha összeis jönne a dolog megcsalna.
2012. ápr. 5. 21:43
 3/37 A kérdező kommentje:
Óóóó hát persze te ismersz is engem...És képzeld,szűz vagyok még szóval nem lehetek ribanc.És egy kulturált ember nem beszél így egy másik személlyel akit nem is ismer.
2012. ápr. 5. 21:49
 4/37 anonim ***** válasza:

elképesztő milyen taplók vannak itt... nem tudom miért jó nekik itt 'szekálni" a másikat..

Rencusbaba: tudom milyen érzés kavarog benned. én is voltam ilyen helyzetben. mivel dj.sok helyre megy.olyan helyre ahova te még nem igen hiszem h mehetsz,és ahova több jó csajszi jár.ilyenkor sztem természetes h nézi a csajokat és már huszon valahány éves nincs rá sok esély h nem fekszik le minimum egy csajjal.

sztem felejtős ez a kapcsolat téma de attól lehettek jóba.:) nefélj nem lesz decemberben világvége és ezáltal nem maradsz le semmiről éld az életet és 'felnősz' majd a pasizzunk bulizzunk dologhoz.:))

2012. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs mit csináljak.:((Tanácstalan vagyok.
2012. ápr. 5. 21:55
 6/37 anonim ***** válasza:

Hát te egy hatalmas tapló vagy, drága barátom. Inkább kösd fel magad.


Kérdező: Nem akarlak elkeseríteni, de egy 15 éves lánynak nem sok esélye van egy 25 évesnél.. Mert ha 20 lennél, akkor azt mondom nem gond, de így. Bármennyire is érett vagy szellemileg, akkor is egy 15 éves kislény vagy(hozzá képest).

2012. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
te normális vagy?:o
2012. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez kinek szólt, vagy hogy te ugyanaz vagy, aki ribancozik e, de igen normális vagyok.


Csak nem találkoztál egy kis riheronggyal, aki dobott egy nálad sokkal idősebb pasiért?! Vagy lehet nem is volt ribanc a lány, csak te vagy ilyen erőszakos segg.fej, aztán nyilván elhagyott.


Ha ez a kérdezőnek szólt, akkor nem mondtam semmit.

2012. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ha tőlem kérdezted,igen teljesen normális vagyok.:)
2012. ápr. 5. 22:00
 10/37 anonim ***** válasza:
bocsi annak szántam aki ribancozik..
2012. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!