Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közeledjek egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy idősebb pasihoz?

Figyelt kérdés
nos ez lehet hogy kicsit sok lesz,de 15 éves vagyok és kajak belezúgtam egy 20 éves fiúba D: látásból ismerem jóformán,de ha a közelembe van,akkor már azt érzem:jézusom úgy megölelném :D...nem tudom hogy kéne hozzá közeledni,hiszen így hogy nekem kéne kezdeményezni elég tanácstalan vagyok :D annyit tudok róla hogy szingli,már úgy 1 éve,és eléggé fiatalos,tehát olyan 18nak néz kix) segítségeteket várom,mert nem szabad úgy hozzáállnom hogy semmi esélyem...de azt sem tudom hogy kezdjem :O
2010. jún. 13. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy közledj hozzá ,ahogy a többihez.
2010. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
ha van egy kis esze, a saját korosztályával foglalkozik, de egy "szúrd a fosómat" felkérésre lehet, hogy pozitívan fog reagálni, egy próbát megér!
2010. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is nyiss egy kommunikációs csatornát irányába (menj oda hozzá beszélgetni, vagy írj neki e-mailt, vagy írj rá valamelyik messengeren keresztül). Ha ez megvan, akkor próbáld meg elérni, hogy egyre több közös programotok legyen (megbeszélsz vele egy-két találkát itt-ott, egy idő után -ha tetszel neki- viszonozni fogja).


Ha ezek megvannak, akkor már sínen vagy.


Amúgy kösz, jó tudni, hogy a többi 20 évesen már meglátszik, hogy 20 éves és nem 18. :DDD


20F

2010. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!