Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy nálam 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy nálam 10 évvel idősebb fiúba. Elmondtam neki, de azóta is úgy viselkedik mintha a "húga" lennék. De én nem tudom kiverni a fejemből. Szerintetek mit csináljak? Hogy közeledjek még jobban hozzá?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 21:35
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Drága kicsi szívem,ne anyázzál itt nekem mert ha megtudom,hogy pontosan ki vagy illetve,hogy hol laksz igencsak be lesz verve az a nagy pofád.:)
2012. ápr. 5. 22:03
 12/37 anonim ***** válasza:

Szerelmes lett, nem d.ugni akar... Az érzéseknek meg nem igazán lehet parancsolni. Még ha ez csak fellángolás is a részéről, akkor sem illik rá a ribanc jelző...sőőt, semmilyen jelző. Én is szerelmes voltam a barátnőmnak a bátyjába, 5 évvel volt idősebb nálam. Aztán persze nem volt semmi, és én is kihevertem a dolgot.


Mindenesetre, hogy okot szolgáltassak arra, hogy engem is ribancozhass, ha nem lennék kapcsolatban és neki se lenne barátnője, és összefutnánk, akkor tuti kipróbálnám egy körre. ;)

2012. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Itt egyártalán nem a sexualitásrol van szó,hanem az érzelmekről.És köszönöm kedves ribancozo,hogy még egy lappáttal tettél rám.Ismeretlenül ribanczol,szépen megtanitottak a szüleid.
2012. ápr. 5. 22:06
 14/37 anonim ***** válasza:

Nézd, te még kislány vagy, ő meg egy felnőtt férfi.

Kizárt, hogy összejöjjön veled. Ugye ezt azért te sem gondolod komolyan? Egy felnőtt férfinak egy érett nőre van szüksége, nem kislány babusgatásra.

2012. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 <random> ***** válasza:

Ki tudja, ez a korkülönbség még mindig nagy, de talán nem életveszélyes. Főleg ha vártok még egy-két évet (a 18<->28 már egy kissé jobban hangzik). De ha a fiú tényleg nem érdeklődik irántad (ennek jele lehet a "kishúg"-ozás), nem biztos hogy működni fog a dolog. Ha viszont vonzódik hozzád, biztos nem a húgaként kezel :)

Azért persze légy óvatos ebben a helyzetben és türelmes.

2012. ápr. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Probálok hozzá türelmes lenni:)És aki azt mondta,hogy találkozzak vele,köszönöm a tanácsát ma ha minden jólmegy összefogunk futni.:)
2012. ápr. 6. 13:46
 17/37 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de mit vársz egy 24 éves férfitől, hogy nőként tekintsen egy 14 éves lányra? Várni kéne 3-4 évet.
2012. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Mit várok egy 24éves férfitól?Hát most per pillanat azt,hogy az enyém legyen és senki másé<3
2012. ápr. 7. 17:28
 19/37 anonim ***** válasza:
Egy dugás erejéig a tied lesz:) Ezt megígérem neked:)
2012. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Hát arra várhatsz. Tényleg jobb lenne, ha 3-4-5 évvel idősebbek lennétek.
2012. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!