Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan nőknek akiknek, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nőknek akiknek, még 20 éves kor felett sem volt soha párkapcsolatuk, hogy élik túl?

Figyelt kérdés
Nem lesznek alkoholisták,drogfüggők esetleg idegileg nem mennek tönkre? Egyáltalán, hogy lehet kibírni férfi nélkül és szerelem nélkül?
2012. márc. 15. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem minden párkapcsolat akkora hatalmas kincs mint ahogy mutatják/beállítják/képzelik.

sőt, néha kifejezetten sz..

a barátnőmet nem engedi egyedül sehova a pasija, 10 évestől fölfelé minden pasija féltékeny aki mozog.

másik barátnőmet összevissza csalja a pasija, mindig én vagyok vele ha bánatában sír és leissza magát, én viszem haza, ő meg mindig megbocsájt annak a taplónak.

egy másik ismerősöm facebook-ján kb. 1000 kép van amelyeken különböző beállításokban smárol a pasijával.

mégsincsenek olyan jól el, mint ahogy mutatják, mert a lány mindig azzal foglalkozik hogy irigyelje valamelyik új cuccom, hogy utánozzon, hogy tegyen keresztbe, pedig rondább, csóribb vagyok nála és még pasim sincs D:

hát ilyen "boldogságot" én nem szeretnék. :D

nekem volt kapcsolatom, 3 hónapig tartott. kb. abból állt hogy folyamat ellenőrízgetett a srác, egy nap 20-30 telefonhívás, hol vagyok, mit csinálok, kivel, meddig, hogyan, utána jött volna a "sehova nem mehetsz nélkülem" stb.

amit én akartam soha nem volt jó, ha nem akartam szexelni az volt a baj, ha akartam akkor az, szóval elegem lett.

utána próbáltam másokkal is kapcsolatot és előbb-utóbb ez lett a vége, meg akartak fojtani, megmondani mit csináljak, szimbólikusan láncra kötni mint 1 kutyát.

tök jól kibírom nélkülük, köszönöm :D nem vagyok alkesz, a legtöbb pia íze szerintem szörnyű, drogos annyira vagyok, hogy napi 1 kávét megiszok mert jólesik, és az idegeim is bársonyosan nyugodtak mióta nem hajígálom a falhoz a telefont a pasi 228. hívása után.

majd ha lesz egy olyan srác, aki nem fog bekorlátozni és normális felfogása lesz a kapcsolatról, valamint nem unalomból/ha más nincs te is jó leszel-ből fog velem járni, akkor feladom a szingliséget.

a szex se hiányzik, van egy diszkrét, titoktartó szexpartnerem akivel igényeink szerint időnként találkozunk.

más meg nem hiányzik, rengeteg programom van ritka, hogy itt döglök a gép előtt. :D

21/L

2012. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak vegetálnak és várják a halált.

Uramég. tényleg, mintha legalább lerohadna az orra minden nőnek, aki egy perccel is átlépte a húszas korhatárt, és még nem volt hapsijuk xD

2012. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!