Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan nőknek akiknek, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nőknek akiknek, még 20 éves kor felett sem volt soha párkapcsolatuk, hogy élik túl?

Figyelt kérdés
Nem lesznek alkoholisták,drogfüggők esetleg idegileg nem mennek tönkre? Egyáltalán, hogy lehet kibírni férfi nélkül és szerelem nélkül?
2012. márc. 15. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha körülötte nem olyan gyakori ez az "így szeretem, úgy szeretem" emberek akkor semmi különös nincs...
2012. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Túlliheged a dolgot vannak olyanok akik kifelyezetten nem szeretnek kapcsolatban élni, én például falra tudok mászni a csak hogy legyen mentalitástol...
2012. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

attttttyaééég, hogyan is tudok??? :D


úgy beszélsz róla, mintha valami szörnyű mutáció lenne :D


nem, nem lettem se alkoholista, se drogfüggő, viszont bárkivel randizhatok, táncolhatok, megihatok egy sört, mégse csalok meg senkit. ha a fiúknak lehet ilyen lazán, nekem mééér ne lehetne? nem vagyok annak a híve, h csak azért legyek egy kapcsolatban, h legyen valaki és ne nézzenek rám ferde szemmel. hát nem leszarom? :D

2012. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én pl. simán kibírom egész életemben férfi nélkül.

De férfival egy percig se.

18/F :PPP

2012. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán.Ha nem csesztetik egész nap az embert,hogy miért nincs senkije.
2012. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
31%
Tudod egyedül lenni nagyon rossz, nem jó a szingli élet, mert Isten nem szinglinek teremtett. De nem kell elcsüggedni, hanem az időt kell kihasználni, hogy kiteljesedj mint nő. Egy férfi mindig kell a nőnek. Vele lesz egész. Nagyon rossz látni az elkeseredett magányos nőket. De nem minden férfi érdemli meg a kapcsolatot. Nem minden áron kell férfit találni, mert egy rossz kapcsolatban élni szörnyűbb mint egyedül.
2012. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Epic, mintha betegség lenne.
2012. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te ilyen vagy?
2012. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen
2012. márc. 16. 14:45
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát én lassan 20 leszek, eddig egy párkapcsolatom volt kb fél évig tartott. Ennem már kb 2,5 éve. Én elég jól el vagyok pasi nélkül, szóval nekem saját akaratomból nincs barátom, nem azért mert ne tudnék szerezni stb.Én így érzem jól magam, nem szeretem a lekötöttséget. Remélem majd azért kinövöm :)
2012. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!