Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak en latom igy, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en latom igy, vagy tenyleg nagyon rondak a Magyar lanyok?

Figyelt kérdés

Sztem a tobbsegnek ronda/durva arca van, oltozkodesrol meg a tobbirol nem beszelve. Ego pedig vegtelen...


Azok vannnak "Jo csajnak" titulalva akik ugy neznek ki, mint egy utcasarki - agyinsminkelt, kihuzott szemoldoku stb...-

Kb egy normalisan, helyesen kinezo lanyt se latni (ok lehet de nagyon keveset)


Fogalmam nincs mire verjuk magunkat, hogy a magyar nok szepek.



2012. márc. 14. 10:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem tom, elég városfüggő is, múltkor átmentem egy másik megyeszékhelyre, ott volt dolgom, és olyan nőket láttam:OOOO eszméletlen gyönyörű arcuk, tökéletes testük , és tök jó egyedi stílusuk volt és ráadásul minden 3. csaj ilyen volt, csak ámultam, míg itt a mi kis megyeszékhelyünkön mindig sírok, hogy jó ha havonta látok 1-2 értelmes nőt az utcán, ott meg komolyan mondom percenként 4-5 olyan volt amilyet itt még sose láttam, mintha vmi nemzetközi szépségversenyen jártam vna, sőt talán még annál is jobb volt ^^.
2012. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hát én nem mondanám azért azt, hogy kimondottan rondák lennének!

De az biztos, hogy amikor a BGF partyfotókat néztem... Fúú gyerekek, ott aztán durva képek voltak... És nem a jó értelemben. Életemben nem láttam annyi csúnyácska lányt.

Olyan arcszerkezetek voltak, hogy hivatásos vallatók lehettek volna :DDD

2012. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a magyar nők adottságai szépek álatlában

de IGAZA van a kérdezőnek abban hogy agyon vannak cicomázva

és hogy a BALKÁN STYLE nálunk hódit

minél közönségesebb annál jobb nőnek érzi magát


pár év mulva remélem átveszik a nyugat europa divatot itt is a lányok és akkor természetesen szebbek lesznek.

2012. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ezek a sztereotípiák...

mi az, hogy a magyar nők a legszebbek? (bár elég túlzás azt mondani rájuk, hogy nagyon rondák..ez elég durva így.)


Akkor ott a másik véglet? Talán minden olasz és spanyol férfi szívdöglesztő??? -- A francokat, köztük is van csótány kinézetű...


Bár hozzá kell tennem, hogy egy szemrevaló spanyol bika azért nagyon ott van ám! :P

2012. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállással a magyar pasik is bűn rondák, amúgy sztem a magyar lányok nagyrésze szép, főleg ha az angol, ír, német nőkhöz hasonlítjuk 21L
2012. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Általánosságban a magyar lányok/nők szépek, szeirntem. Abban visoznt igazad van, kérdező, hogy az öltözködésük elég erősen kifogásolható, nagyon gyakran közönséges, vagy pedig ápolatlan. Az agyon sminkelt fej pedig szintén igaz, a magától elszállt résszel is egyett értek. Sajnos a magyar nők alapvetően jó adottságúak, csak iszonyatosan rossz példát/divatot (ha lehet annak hívni9 követnek, mait amerikából lopnak át, ahelyett, hogy mondjuk divat terén svédországban, angliában vagy franciaországban meglévő öltözködési mintáka követnék.
2012. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem általánosságba egy nemzetről se lehet mondani hogy csúnyák a lányai. Voltam kint németeknél és több széppel is találkoztam :)De a magyarok is nagyon szépek.
2012. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%

Úristen, ez milyen ostobaság! De a legrosszabb az a válaszoló, aki azt írta, hogy 10-ből minimum egy nő bűnronda...

Próbálok kultúráltan fogalmazni, mert ezen eléggé felhúztam magam. Láttatok ti már igazán ronda nőt? Mert én nem túl gyakran. Látok kevésbé szépet, átlagosat, csúnyácskát, de bűnrondát, nagyon rondát elég ritkán.

Vagy gondolom már egy kis szépséghibától is bűnronda lesz valaki, ti biztos megtehetitek, hogy így gondoljátok, gondolom nagyon szépek vagytok. Képet linkelnétek?

2012. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
25%

hát elég sok csúnya van legalábbis szerintem

10-ből 8 vagy csúnya vagy teljesen átlagos -nem szép

2012. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19%
de persze az elméletem szerint nyugatabbra még rosszabb a helyzet
2012. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!