Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak en latom igy, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en latom igy, vagy tenyleg nagyon rondak a Magyar lanyok?

Figyelt kérdés

Sztem a tobbsegnek ronda/durva arca van, oltozkodesrol meg a tobbirol nem beszelve. Ego pedig vegtelen...


Azok vannnak "Jo csajnak" titulalva akik ugy neznek ki, mint egy utcasarki - agyinsminkelt, kihuzott szemoldoku stb...-

Kb egy normalisan, helyesen kinezo lanyt se latni (ok lehet de nagyon keveset)


Fogalmam nincs mire verjuk magunkat, hogy a magyar nok szepek.



2012. márc. 14. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
pedig, van sok nagyon szép magyar lány:D próbálj az angoloknál keresni egyet, az vagy turista, vagy bevándorló lehet max...:D
2012. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Mégis mennyi fiú sír itt utánuk :D :D

Amúgy meg akkor legyél homokos, vagy húzzál külföldre. Nem fogsz hiányozni :)

2012. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Menj el Angliába, Írországba, Németországba stb... aztán meglátod, hogy ez buta kérdés volt.
2012. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Mutass egy embert aki jó csajnak titulálja az agyonsminkelt, kihúzott szemöldökű utcasarki kinézetű csajokat.
2012. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Ohhh, szóval ez megint egy olyan kérdés, amit azért tett fel a kérdező, hogy saját magát nyugtatgassa, hogy azért nem fogott még életében cicit, mert egyébként is rondák vagyunk?


Ezután a kritika után megnézném te hogyan nézel ki.


28/n

2012. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Japán lányok forever...
2012. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Te nem tudod,hogy a magyar nok a legszebbek a vilagon? Ezt meg sehol sem hallottad? Angliaban elek,de itt en meg egy szep not sem lattam,persze magamon kivul! Mind le vannak fuggonyozve,az angol csajok meg irto csunyak,reszegesek,nagyon el vannak szallva maguktol! 33/N
2012. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azert raktam ki a kerdest mert nemreg voltam otthon es egyszeruen feltunoen sok ronda lany rohangal az utcakon. Ahogy pedig megszolalnak kezdodik az ontomjenezes, h ki mennyire szep , kire mennyien buknak, kinek mije van, ki mennyire okos stb... Es ez igy elegge hulyen jon ki ...

Kivancsi voltam, hogy csak en latom-e igy.


2 es 4. Valaszolo bekaphatja.


Am angliaban nem voltam

2012. márc. 14. 11:33
 9/20 A kérdező kommentje:

de mindenki mondja milyen rondak, kepzelem mi lehet ott :DD

(Lemaradt elozo kommentrol.)

2012. márc. 14. 11:34
 10/20 valaki30 ***** válasza:
43%

egyetértek. habár természetesen sok szép lány van itt is 10-ből egy biztos bűnronda.

bezzeg a japán lányok nagyon is szépek (a földrajz bukottaktnak mondom nem összetéveszteni a kínaiakkal)


[link]

tessék néhány példa.lehet recskázni :)

2012. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!