Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért nem fogjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem fogjátok már fel, hogy a rendes fiúk ott vannak az orrotok előtt csak nektek mindig a rosszak kellenek inkább?

Figyelt kérdés

2012. márc. 11. 20:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Csak nem ideges vagy?

Aki így magában puffog, mint a vipera, az nekem alapból antipatikus.


Egy rendes fiú egyszer igazán elmagyarázhatná, hogy ő mitől is olyan nagyon rendes. Vagy a bunkó "rosszfiúk" mitől lesznek azok.

2012. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Semmi gond, én is bunkó állatt leszek, komolyan mondom megváltozom, bunkó leszek, ha ez kell minden nőnek!
2012. márc. 11. 20:51
 13/23 anonim ***** válasza:
Anyädnak kell ez maximum. Meg az olyan pitsáknak akik neked kellenek. De menj is gyorsan kezdj el változni mert itt senki nem kiváncsi a pcsogásodra h jaj te mien kis szegény szerencsétlen vagy
2012. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi lelki sérült van ezen az oldalon..
2012. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Na!

Meséld el nagyon szépen kérlek, hogy mit fogsz mostantól másként csinálni, hogy bunkó legyél! Komolyan érdekel.

2012. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
A párom nem rossz, sokkal inkább te vagy bunkó, csak annyira hülye vagy, hogy nem látod. Normális, értelmes férfi nem nyafog itt. Ezzel mindent elmondtam.
2012. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Bonnie válasza:
Nah tudod mit, nem nagyon kéne általánosítani! De oké ak én is általánosítok, kapjátokbe " rendesek", mert olyan balf*szok tudtok néha lenni, hogy még lépni se mertek! :)
2012. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Az úgy érdekes. Én pl. hiába nézek szét a környezetemben nincs olyan srác, aki bejönne és el tudnám képzelni vele a kapcsolatot. Pedig mostanában azt vettem észre, hogy kezdek lejjebb adni az elvárásaimból gondolván, hátha túl nagyok az igényeim. Koppantam kettőt és rájöttem, hogy inkább nem adom lejjeb az elvárásaimat. :D


Mellesleg van egy gyanúm, épp nem téged választott egy csaj és hirtelen felindultsából írkálsz a gyk-n, sajnos az életben ez nem így működik és nem mindig vannak előttünk a rendes srácok.

16/L

2012. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti a rendes fiúk:

-csak látszatra azok

és/vagy

-unalmasak

és/vagy

-idióták

és/vagy

-rondák

18/f (régebben az unalmas kategóriába tartoztam)

2012. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem rohadtul nincs ilyen, hogy jó/rosszfiú... Láttam én olyan foreveralone srácot, akiről senki nem hitte volna, hogy ellopja egy lány naplóját, felgépeli, és szétosztogatja mindenkinek...

És én tudom magamról, hogy rengeteg lánnyal kavarok, smárok, fekszem le, de, ha szeretek valakit, akkor azzal tudok kedves lenni, és mindent megtennék érte.

2012. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!