Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért nem fogjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem fogjátok már fel, hogy a rendes fiúk ott vannak az orrotok előtt csak nektek mindig a rosszak kellenek inkább?

Figyelt kérdés

2012. márc. 11. 20:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Felfogják, de így is a rosszabb kell nekik, ami sztem nem baj, mert én elég rossz vagyok.:D
2012. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

"Rendes" fiúk!

Miért nem fogjátok már fel, hogy ha a GyK-n sírtok, attól a lányok nem fognak jobban akarni titeket?!

2012. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nemtudom nekem mindig is rosszak fognak kelleni
2012. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

ez nem igaz!

a rendesnek látszó fiúkról sokszor kiderül,h nem is olyan rendesek


a "rosszak" pedig azért vonzóak,mert azzal a lánnyal akit szeretnek,tudnak rendesek is lenni..a többiek előtt meg csak keménykedjenek,az nem gond:)

2012. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
ezt nem vágom.. :) én hiába nézek mégse látom:DD, és nem mondhatod h rossz a társaságom..:)mert az ilyen páwáknak nem kellek..:DD de a többise keres.. akkor miről is beszélünk?:D mindig csak a rosszak találnak meg a köcsög bunkók.. a normálisak soha..
2012. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még csak neked nincs fogva, hogy nekünk fel van fogva. /L
2012. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Mivan?? Csúnya vagy szentem?? Képzeld nekem rendes pasim van. Lehet nekedsem a plázapicsäk közt kéne nézelődni akiknek csak a kigyúrt izomagyú barmok kellenek
2012. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

ma 20:12


nem vagyok csúnya, de nem a nyomulós, bunkó típusból való vagyok


egyébként tapasztaltam, hogy ezek a buta plázapitsák annyira kiábrándítóak tudnak lenni, hogy a külsejük ellenére sem kellene egy sem, inkább átlagos lányokat keresek, a túlsúlyosaktól undorodom, aki van normális, átlagos, vékony testalkatú lány az foglalt vagy elbújt

2012. márc. 11. 20:17
 9/23 anonim ***** válasza:
Egyet sem látok.
2012. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ma 20 12 vagyok. Érdekes nekem soha nem a nyomulós, bunkó pasik jöttek be. Lehet h túl sokra értékeled magad. Lehet h ami neked "átlegos" az túl jó hozzád. Pláne h plázapicsäkkal kezdesz. Tuti rossz helyen geresgélsz
2012. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!