Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, hogy illendőbb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, hogy illendőbb?

Figyelt kérdés

Holnap megyek a barátomhoz, bemutat a szüleinek és egy vagy több barátjának. Én nyújtsak nekik kezet? És várjam meg amíg elmondják a nevüket, és utána mondjam a sajátom?

A barátaival meg kézfogás vagy puszi a jobb?

Tudom, hogy butaságok, de nagyon izgulok.

18/l


2009. jún. 7. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia sszem ugyvan h a nő nyujtjaa kezét a férfinak még akkor is ha öregebb a férfi én a kézfogásba maradnék aztán idővel lehet h puszi lesz belole a barátainál. szuleinél csak kézfogás
2009. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb nő, idősebb férfi nyújtja neked a kezét kézfogáshoz.

Te nyújtod kb egyidős, kicsit idősebb férfinak és természetesen a fiatalabbnak.

A nevedet, ha névvel mutatnak be ("batátnőm, Kiss Piroska) nem mondod, megvárod míg ők mondják a nevüket és utána valami "nagyon örülök, hogy megismertem".

Barátaival ahogy érzed.

2009. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A bemutatkozás folyamata: Legelőször a szüleinek kell, hogy bemutasson a barátod, majd csak azután a barátainak. Így zajlik: Barátod odakísér a szülei elé és bemutat, miközben te illendően a szülőkre figyelsz.Meg kell várnod, míg a szülők nyújtják feléd a kezüket, mert most te vagy alárendelt szerepben. Ekkor megismétled meg a nevedet jól hallhatóan és figyelj az ő nevükre. Hozzáteheted, hogy /esetleg/ szólítsanak Marcsinak, vagy Orsinak, vagyis a megszokott beceneveden. Kérdezd meg, hogyan szólíthatod te őket. Majd jönnek a barátok, már sokkal klazábban. A kézfogás legyen rövid, határozott /de ne túl erős/ és mindig nézz a szemébe annak, akivel kezet fogsz! Ne izgulj, menni fog!
2009. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátait meg úgy üdvözöld, ahogy jön. Lehet, hogy alapból oda fognak hajolni hozzád, hogy adjatok egymásnak 2 puszit, lehet, hogy csak köszönnek. Egyébként ilyesmit a párodtól is nyugodtan megkérdezhetsz! :)

Az én párom is mindent megkérdezett, meg én is tőle, mielőtt megtörtént a nagy bemutatás :)

2009. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2009. jún. 8. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!