Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik az illendőbb a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az illendőbb a fiú lássa a lány lakását, szobáját először vagy a lány a fiúét?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi!
2010. márc. 11. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
tökmindegy
2010. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát..ez most tökmindegy :D

helyesírási szótárt a helyedben forgatnám...:)


rEnEgAdE'

2010. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiu a lanyet, ugy illendo, hogy bemutatkozzon a fiu a lany szuleinek elobb. De a mai vilagban, nem hinnem, hogy ezt barki komolyan veszi. 25/L
2010. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves 25 L!

Érdekes,nekem kb egy hónapja el kellett játszanom a szüleimmel,ugyanis addig nem mehettem be a barátomhoz...

Itt most nem arról van szó h de csicska vagyok,csak jobb szeretek igazat mondani anyuéknak.

Szóval a barátom volt először...bemutatkozni is.:)

14L

2010. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ez kb hanyadik randin, hogy a fiú a lánynál?
2010. márc. 11. 16:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam még sose voltak! Mindig én megyek! Ez szerintem olyan ciki, míg a fiú anyjának tök könnyű elfogadni, hogy egy tök idegen csaj majd helyette mosogat, főz, kis gyerekre vigyáz.. Míg ha én vinném haza ki kéne állnia 10 próbát, amit szerintem én nem élnék túl.. Meg az olyan intim, mivel akkor már a szüleid pontosan tisztában lesznek avval, hogy élsz nemi életet.. És ez nekem nem kell..
2010. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most biztos azt hiszed lány vok, pedig fiú... :D

Egyébként ezt nem értem, lánynál ciki, fiúnál nem? És ha már ennyire a szüleid, akkor hogyan adsz számot nekik arról, hogy hol vagy, amikor a fiúnál? Vagy a jól bevált a barátnőmnél trükk?

2010. márc. 11. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó egy fiú szülei nem szembesülhetnek avval, hogy valaki felcsinálja a fiúkat és tök véletlenül jön a gyerek, a srác meg otthagyja.. És akkor ott a saját gyerekük és jön már az unoka, akit nekik kell felnevelni..

A fiú szülei csak avval szembesülhetnek, hogy felcsinál egy lányt és ha valami nem tetszik akkor tovább is állhat! A többi a saját lelkiismeretükre van bízva!


ÉS igen a jól bevált barátnőmnél alszok..

2010. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!