Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heterók ti megcsinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterók ti megcsinálnátok?

Figyelt kérdés

a félre értések elkerülése érdekében nem vagyok meleg...

de pár napja egy férfi felajánlotta ,hogy ha leszophat engem akkor ad 10 ezret.Mivel nem heteró vagyok ezért először nemet mondtam. De sajnos szükségem lenne egy kis pénzre.(mivel főiskolára járok és amit dolgozok az arra elég h éppen csak megéljek, bár így is vannak elmaradásaim. de ez senkit nem érdekel)

Szóval heterók . Ti benne lennétek egy kis pénzért?


2012. febr. 20. 05:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%
Hát.. ha nem tudja meg senki, akkor miért is ne? ^^ 10.000-ért.. simán! :D
2012. febr. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
:D nekem nem tudná meg senki. csak ugye a lányokat szeretem...
2012. febr. 20. 05:39
 3/29 anonim ***** válasza:
Te látens homoszexuális vagy... Olvasd vissza a kérdésed! Ha kell a pénz és ez nem jelent neked terhet akkor csináld.
2012. febr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
ez szánalmas h ezen elgondolkoztál egyáltalán. meg az első válaszoló is. meg aki ezert akar adni pénzt. undoritoak vagytok. aprópénzért képes lennél buzulni? gondolkozz mar!
2012. febr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Vigyázz, lehet megharagszik és leharapja.


Komolyra fordítva, semmi pénzért..

2012. febr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%
A homoszekszualitás nemi úton terjed.......
2012. febr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Ennek semmi köze nincs a hetero , vagy homo szexhez.


Akármilyen is a beállitottságod, egy rossz k@rva vagy , vagy még csak gondolkozol rajta, hogy az legyél -e.

2012. febr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Hát, most nem olyan rosszak a körülményeim, így nekem MOST a 10.000 kevés lenne. De éltem már úgy, hogy 10.000-ért belementem volna. Én mindig azt mondom, hogy az én lelkem bizony eladó... A probléma nálam az lenne, hogy nekem szerintem nem állna fel:S
2012. febr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

A kérdésedben így írod: "Mivel nem heteró vagyok ezért először nemet mondtam."


A válaszodban utána: "a lányokat szeretem." :D


Most akkor döntsük már el melyik oldalon játszunk! :D


Egyébként tízezerért simán lecumiztatnám magam én is, ha nem tudná meg senki. :D

2012. febr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
nem úgy gondolta az illető, hogy te fizess egy tizest? ki az aki szop is és még fizet is érte??? és ha megharap? :D
2012. febr. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!