Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heterok véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterok véleményére lennék kiváncsi! (? )

Figyelt kérdés

Egyet nem értek.

Miért van az hogy feltételezzük fel van 2 jó barát, nagyon jol megvannak, mindent megbeszélnek stb, szoval a legjobb barátnak látják a másikat és mikor az egyik megtudja hogy a másik meleg/leszbikus akkor már utálja a másikat.

Miért? Hisz akkor is ugyanaz az ember, ugyanugy viselkedik, ugyaaz az ember mint azelött mielött a haverja megtudta, csak éppenséggel nem tudod rolla a haverja.

Bocsi ha egy kicsit bonyolult a kérdés leírása.


Elöre köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


2010. jún. 24. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Én nem utálnám, ha kiderülne, a egy barátomról, hogy leszbi/meleg. Persze meghökkentő lenne, de elfogadnám szerintem.
2010. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak az ostoba,primitív emberek döntenek így,hogy nem állnak velük szóba ezek után.
2010. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyes emberek számára taszító ha valaki az azonos nemhez vonzódik...talán azért "utálja" meg a másikat, vagy inkább megijed, mert lehet fél, hogy esetleg ő lesz a kiszemelt, ámbár ő az ellenkező nemhez vonzódik. Mégis attól tarthat, hogy talán a legjobb barátjának most ő jön be.
2010. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem utálnám meg, de biztosan másképpen néznék rá, azért bennem lenne a para, hogy meg akar sunázni


lvl 23 F

2010. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Énis félek elmondani a "legjobb" barátomnak hogy nagyon bejön nekem mert félek hogy megutálna és soha többé nem állna velem szóba úgyhogy inkább sose tudja meg (amúgy is van csaja meg normális élete)
2010. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

egyetértek az utolsó válaszolóval.

és bár ez a kérdés heteroknak szólt, hozzáfűznék én is valamit, bár biszex vagyok:

Én úgy gondolom, hogy attól hogy az ember a saját neméhez vonzódik még ugyanaz az ember marad és nem kéne a haverjának megutálni őt, és ez a haver részéről nem szép dolog sztem... a melegek nem olyanok hogy csak úgy ráhajtanának egy heteróra...

=)15/L

2010. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát tudod, az a gáz, hogy ez egy egészséges dolog. Tehát valahogy akarata ellenére sem tud úgy viszonyulni hozzád, mint ahogyan te elvárod, mert számára undorító a másság. Ezt gondolom azért megérted. A másik dolog meg az, hogy ne tudja meg, ez rád tartozik, a te dolgod, ha rákérdez akkor is mondhatod, hogy a szexuális beállítottságod a magánügyed, akármennyire is egyértelmű, hogy meleg vagy. Egyébként nem utálnak, egyszerűen csak undorodnak a szexuális életüktől, ez azért messze nem utálat. egy idő múlva megszokják és rájönnek, hogy nem akarsz nyomulni, akkor újra haverként fognak rád tekinteni, és sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez így normális.
2010. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én biztos nem utálnám meg a barátomat,ha kiderülne róla,hogy meleg.ha valóban az és nem csak kamu haverság
2010. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pfuu, nekem a legjubb haveromrol kiderulne, hogy pl. csiribiri (ratyi), akkor csak is vmi femlemezzel a seggemnel kozelekednek akarhol, ahol talalkozhatok vele.
2010. jún. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!