Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy van olyan lány akinél kizáró ok ha nincs a srácnak jogosítványa?

Figyelt kérdés
Ti találkoztatok már esetleg ilyennel?
2012. febr. 9. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet van, de nem én vagyok az :)
2012. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán az autópálya rendőrségnél dolgozó rendőrhölgynek szolgálat közben, de amúgy nem hinném :D
2012. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jah.A 15 éveseknél lehet,hogy ez baj.
2012. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát olyan csaj bizony van akinél az autó a beugró:ha jogsid nincs nyilván autód sincs...sőt még a faterodét se tudod kölcsönvenni
2012. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, nálam nem kizáró ok.

Örülnék, ha lenne, a saját érdekében. A mai világban jogosítvány nélkül elég nehéz meglenni, de hogy ez feltétel legyen, elképzelhetetlen.


Az viszont roppant dühítő, ha valaki rosszul vezet és nem tud parkolni, ezzel fel lehet bosszantani.

2012. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztosan van ilyen elvetemült. De nem én :)
2012. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem volt olyan randim, hogy kiderült, a pasinak nincs jogsija harmincegynehány évesen. Meglepett nagyon, főleg az, hogy nem is szándékozik megszerezni. Nekem ez alap, hiszen, ha családot alapítok valakivel, akkor sose lehet tudni, mikor kell orvoshoz rohanni a gyerekkel... pl.
2012. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem...utálom az olyan embereket, akik csak érdekből vannak a másikkal. mellesleg én bp-n élek, akkor meg minek autó, vagy jogsi, ha 5 percenként jár valami...
2012. febr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. Van, akinek autója sincs. egyébként meg nem két fillér egy jogsi.
2012. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért ne keverjük a kettőt. Az, hogy valakinek nincs autója, nem jelenti, hogy nem lehet jogosítványa. Sokan járnak céges autóval, és sok munkahelynél feltétel a B kategóriás jogosítvány.

Ez persze nem azt jelenti, hogy kell legyen mindenkinek, eszem ágában sincs ilyen feltételeket szabni egy férfinél, engem nem izgat, csak épp ezért mondtam, hogy mindenkinek ez a maga érdeke, mert manapság nagyon nehéz jogsi nélkül boldogulni.

2012. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!