Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm most töltött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm most töltötte a 14-et és van pasija, de annyira megváltozott, ez mitől van?

Figyelt kérdés
Szval eléggé elszállt magától!És 3 hét után már leszopta a pasit,őt pedig kinyalták és megujjazták.Nem korai ez kicsit?:S Ráadásul a játszótéren...:S
2007. aug. 1. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Nem vagyok benne biztos,hogy belőled nem-e csak az "irigység"beszél.A változás természetes dolog, a szexuális érdeklődés is az.Mindenkinél egyéni az,hogy a szexualitás vágya mikorra érik meg...és,hogy éppen a játszótéren?Ha senki nem látta és ott esett jól:)Miért ne?És miért változott meg?Azért mert a kislányok előbb utóbb elkezdenek nővé érni!

2007. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elöttem szólónak, én mondjuk 17 vagyok jó pár évet vártam hogy együtt legyek a barátommal.

Neked van barátod? Vagy 14? Te még nem voltál sráccal?Mert ha ezekre nem a válasz, akkor légy türelemmel, és örülj neki, hogy a barátnőd boldog, bár nem hinném, hogy egy 14 éves kislány tudja, hogy mit csinál. Nállam is próbálkozott akkor egy srác, és eszméletlemül imádtam, de amikor emgpróbálta, akkor egy hatalmas pofon lett az egész vége.De ha te 14 elmültál, vagy valamire igen lett a válasz,a kkor elnézést. Csak amikor ott van a fiúval, lehet hogy csak azt próbálja követni, amit rengeteg veletek egykorú lány:azt hiszik, hogy a sex az csak egy jó időtöltés,vagy hogy lépést kell atrtani a csajokkat. És nem veszik komolyan a dolgot, mert nagyon rosszul is élsülhet ez az egész, akár baba is lehet a vége, vagy egy felelőtlen töntés miatt egy fertőzés, vagy akármi. 14 éves fejjel élvezni kéne az életet, mivel ezek után jön csak a neheze. nekem MINDEN barátnőm/ismerőseim 14-15-ödiket betöltve megváltozoztt az életük, és nagyon nem a jó oldalára. Utálni foglyátok az életet, ne igy lefyen, csak ez alól nincs igazán kivétel. És mivel most ilyen könnyen adja magát, azért lehet hogy a jövőbeli szakmályát is most alapozza meg. De azért remélem hejrejön a barátnőd esze, sok sikert...

2007. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 15 éves lánnyal csináltam egy bevásárlóközpont tetején. És igen, kezdtem félni, hogy megrontom szegény lányt. Utánna még csináltuk nállunk is. És egyszer csak egy másik oldala kezdett előjönni amikor hazakísértem, egy gátlástalan perverz oldala. Az utca közepén kezdett el fogdosni. Kezdtem megilyedni tőle. Biztosan változtat valamit az ember személyiségén a sex. Az enyémen is változtatott.

Akkor nagy kujon voltam. Mostmár inkább hosszútávú, érzelmi kapcsolatot keresek.


Mi a férfiak nagyon kívánjuk a sexet. Itt belül valami folyton kattog és azt mondja: sex sex sex sex sex

Ettől még nem vagyunk rosszak.

A lányokra inkább jellemző, hogyha hamar szexelnek valakivel akkor érzelmileg már nem jelent nekik annyit. Számomra a szex csak jobban elmélyíti a kapcsolatot. Az a baj hogy a lány számára nem és ez később problémákhoz vezet.

A fiúknak és a lányoknak is azt tudom javasolni, hogy húzzák el a szexet ameddig szak lehet. Később annál jobban fog esni. Addig pedig érdemes érzelmileg minél közelebb kerülni egymáshoz.

A lányoktól pedig kicsit több hűséget kérek. Ha egy fiú udvarol nektek becsüljétek meg jobban mint azt aki egyből le akar teperni. De ha csak az utóbbi áll rendelkezésre. Őt sem kell elitélni, hanem mindkettőtök értekében húzni a szexet amíg lehet.

2007. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
A szexuális érdeklödés mindenkinél elö fordul. Ha szeretik egymást, és ki elégitették egymást, védekeztek, akkor semi gond nem lehet belöle. Hallotam én már olyat is hogy egy 11 éves lányt szexelt egy fiuval. De manapság...
2007. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia lehet hogy korai de ha szeretik egymás és kész vannak rá akkor az ő dolguk ... el kell hogy türd hogy ienkor nem te vagy a középpontba... nekem is rosszul esett amikor al egjob barátom a barátnőjével is foglalkozott nem csak velem de elfogadtam és már igy jobb beszéljétek meg ti is...
2008. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek aki írt.de már az 5. hét után szakítottak :D szval most már nem vészes a dolog :)
2008. máj. 17. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!