Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szerint megváltozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerint megváltozott a szerelme irántam. Szerintetek? (részletek alul)

Figyelt kérdés

A barátnőm azt mondta, hogy a szerelme irántam megváltozott. Régebben pillangók röpködtek a gyomrában, mikor meglátott, most már inkább a ragaszkodás érzése váltotta ezt fel. Másfél éve vagyunk együtt.

Ez szerintetek jót vagy rosszat jelent? Nem akarom, hogy csak azért legyen velem, mert megszokott.

Egyébként ő 19 én 23.


2011. márc. 15. 13:02
 1/3 szamóca. ***** válasza:
ez egy egészen természetes folyamat, mindig eljön, örökké nem marad meg a pillangós szerelem. viszont ha nem jól kezeli akkor rámehet a kapcsolatotok... beszéld meg vele, hogy ennek így kell lennie.
2011. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akar ezért elhagyni, akkor nem jelent rosszat. Attól még szerethet és ragaszkodhat, nyílván nem fognak röpködni azok a pillangók a végtelenségig :) Az én barátom, mikor ezt érezte már nem törődött velem abszolút, így muszáj volt lépni. Beszéljétek meg, ha mindketten szeretitek egymást és foglalkoztok a másikkal, akkor újra fel lehet éleszteni azokat a pillangókat. Csak rajtatok múlik, de ehhez kell a kommunikáció, és a rengeteg együttlét :)
2011. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az amit erez az teljesen normalis, csak tudnam miert kell az ilyesmit elmondani a parunknak. Emlekszem az en elso kapcsolatomra, amikor is az akkori parom ugyanezt mondta nekem..huu teljesen elszomorodtam, hogy nem szeret.

Ez egy teljesen termeszetes folyamat, eppen ezert beszelni sem kellene rola..:)

2011. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!