Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 év alatti, körüli srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év alatti, körüli srácok, ti mikortól tudtátok meg hogy melegek, vagy biszexuálisak vagytok?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek vagyok most?

Mellesleg már csináltátok is, vagy szeretnétek kipróbálni egy másik fiúval, és lánnyal is lefeküdnétek azért?

(Igen most megkapom hogy meleg vagyok meg ilyenek, de nem érdekel)


2012. jan. 30. 15:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok, 13 évesen tudtam meg, még nem volt szexuális kapcsolatom de szeretnék
2012. febr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

12 éves koromban kezdtem érezni, hogy meleg vagyok, de az egyik legrosszabb utat választottam: elnyomtam. Elfojtottam éveken át. Most 22 éves vagyok, előbújtam édesanyámnak, valamint pár barátomnak, akik jól fogadták. Viszont még nem volt párom.

Lánnyal kipróbálnám-e? Talán. De nem hiszem hogy egy kicsit is izgatna... :D Úgy értem én elengedném magam, ő meg "szórakoztasson" csak :D

2012. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Már elmúltam 18 de talán így is érdekel. Tizen évesen éreztem. 16 évesen már voltam sráccal és előtte 2 évvel már tudtam csak éppen küzdöttem ellen. 26 éves vok.
2012. márc. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
2012. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!