Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 év alatti, körüli srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év alatti, körüli srácok, ti mikortól tudtátok meg hogy melegek, vagy biszexuálisak vagytok?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek vagyok most?

Mellesleg már csináltátok is, vagy szeretnétek kipróbálni egy másik fiúval, és lánnyal is lefeküdnétek azért?

(Igen most megkapom hogy meleg vagyok meg ilyenek, de nem érdekel)


2012. jan. 30. 15:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%
Akkor biszex vagy. Világos.
2012. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nincs bajom a melegekkel, ízlésről nem vitatkozunk, valakinek a férfi tetszik, ez van. Csak azt nem értem, miért vállalnak közösséget a melegek a transzneműekkel, azokkal, akik az ellenkező neműnek érzik magukat, holott nem azok. Ez tévképzet, betegség (nemzetközi orvosszervezetek között is) és amúgy kezelhető, nem értem, miért egy kategória ez a b*zisággal.
2012. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is tudtam, kb. mióta elkezdett érdekelni a szex :P Voltam már fiúval, 2vel, az jó volt nagyon =) De lánnyal... hát nemtom nekem nem túl gusztusos (bocsi csajok :D) sztem nem működnék ha egy csajjal kéne :P

18/F

2012. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%

Én mindig is tudtam hogy meleg vagyok amiota az eszemer tudom

én igy születtem,lányal még soha nem volta nem is vágyok rá,de tisztelem a csajokat.Van olyan haverom aki csak kiprobálta a meleg szexet tartott nálla egy ideig asztán visszatért a csajokhoz azota se volt fiuval kapcsolata.Van olyan haver is aki 15-16 évesig a csajok vonzották volt szex kapcsolatban is 17évesen váltott és azota csak fiukkal.

Igy hát mindenki máskép és másképp éli ezt meg.

2012. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%

Én most már 28 vagyok4

Kb 14 évesen jöttem rá hogy meleg vagyok, de mostanában egyre többször gondolok erre és próbálom áttértékelni az életem eme részét és arra a megállapításra jutottam, hogy mindig is meleg voltam és soha az életben nem volt közöm nőkhöz (testileg meg biztos)! Soha nem gondoltam rájuk úgy, mint akivel élnék vagy bármi mást csinálnék.

2012. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%
Lehet hogy valami nagyon kiskori élmény hatásáras alakul ki.Sokan csak ugy sejtik,de nem konkrétan.Jobb lenne ha elfogadná az ember,de nem tenné élete középpontjába,mert késöbb komoly gondok forrása lehet.
2012. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Hali! Én 11 éves korom óta tudom. Lefeküdnék srácokkal, de inkább komoly kapcsolatra vágyom. A csajok nem izgatnak.

15F

2012. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Homo Phil ***** válasza:
50%
Én 37 vagyok. Kb. 3 évesen már tudtam, csak azt nem tudtam, hogy ez micsoda...
2012. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#12 Nem tudok róla, hogy ezt tévképzetnek tekintené az orvosi világ, és arról sem, hogy a nemváltoztató műtéten kívül bármilyen kezelés lenne rá. Egyébként ez nem kimondottan ontopic, de sztem együttérzésből, szolidaritásból vállalunk közösséget velük. Aki meleg, általában át tudja érezni, mennyire magányosnak, elveszettnek érzi magát az, aki ilyen alapvető dologban különbözik a többségtől. Egyébként is, a többség alapvetően egy kalap alá veszi a melegeket a transzneműekkel, meg aztán sok transznemű egyben homoszexuális is, vagy a nemváltoztató műtét után válik azzá.


Kérdező, én kb. 12 éves koromtól tudtam, hogy a fiúkhoz vonzódom. Érdekes módon kb. 17 éves koromig eszembe se jutott, hogy melegként tekintsek magamra, kb. úgy voltam vele, hogy majd egyszer feltámad bennem a vágy a lányok iránt, és olyan leszek, mint mindenki más. Nem így történt... :)


Egyébként viszont amint felébredtek bennem a nemi vágyak, mindig is fiúval akartam kiélni őket. Ennek ellenére 22 éves voltam, mikor elveszítettem a szüzességem, nem siettem el egyáltalán :)


El tudnám képzelni, hogy kipróbáljam egy lánnyal, de neki kéne kezdeményeznie és nagyon szének kéne lennie (egyszer koliban egy csaj felkínálta magát nekem, de visszautasítottam, nem vette jó néven szegény, később két szobatársammal is "megvigasztalta" magát).

2012. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
én 14 éves koromba jöttem rá... most 15 vagyok, még nem csináltam de szeretném
2012. febr. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!