Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 év alatti, körüli srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év alatti, körüli srácok, ti mikortól tudtátok meg hogy melegek, vagy biszexuálisak vagytok?

Figyelt kérdés

Mennyi idősek vagyok most?

Mellesleg már csináltátok is, vagy szeretnétek kipróbálni egy másik fiúval, és lánnyal is lefeküdnétek azért?

(Igen most megkapom hogy meleg vagyok meg ilyenek, de nem érdekel)


2012. jan. 30. 15:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Én soha nem tudtam meg. Akkor is hetero voltam és most is az vagyok. 23.
2012. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nos igen, még jó hogy te pont nem tudtad meg :)
2012. jan. 30. 15:21
 3/24 anonim ***** válasza:
9%
Onnan, hogy a hőmérő azt mutatta. Másnap nem is mentem iskolába.
2012. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Én sem tudtam még meg, hogy az vagyok, de ha te mondod akkor tuti az vagyok. Amúgy szerintem olyan 15-18 között már minden ilyen hajlamú pasi szembesül ezzel. Még 14 évesen ezt elhesegeti, de olyan 16 körül már érzi, hogy ő ilyen lesz.
2012. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Örülök, hogy te is követed a divatot fiam! :)

Annál több nő marad nekünk...

2012. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Kedves, negyedik, nagyot tévedsz, ugyanis a nőket szeretem szexuálisan kielégíteni :))

Bocsi :)

2012. jan. 30. 15:32
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Francba :P Egész biztos? Még meggondolhatod magad, sose késő... :D :P
2012. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Ez miért lenne divat? Én hetero vagyok, mert annak születtem, de aki melegnek születik (mert ehhez születni kell, nem divatból lesz valaki az) az miért ne vállalhatná fel? Attól még ugyanolyan férfi, mint bárki más, csak nem a puncikat szereti. Nekem vannak meleg haverjaim, de egyik sem akart semmi olyat tőlem, max megbámultak, de hát úristen nem dől össze a világ. :D Ezt azért tartom érdekesnek, mert nagyon távol áll tőlem a liberális eszme, de mivel megismertem egyszerúen egy kultúrát (vagyis egy részletét) amiről másoknak elképzelésük sincs, ezért tudom, hogy nem ufókkal, vagy szörnyekkel találom szembe magam, hanem ugyanolyan normális emberekkel. Talán még normálisabbakkal is, mert lelkileg kiegyensúlyozottam, aki felvállalja, az biztos. :)
2012. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor búza vagy, vagy sem?
2012. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nos, biztos, és nem áll módomban meggondolni magam :)

Mellesleg nem mondtam, hogy meleg vagyok, sem azt, hogy hetero, de szerintem ki lehet találni; én csak a kérdést tettem fel, amire egy rendes válasz érkezett.

2012. jan. 30. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!