Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel büntetnétek a pedofíliát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel büntetnétek a pedofíliát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 12:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen halállal. Nincs szükség a társadalomban ilyen emberekre. Bár a csonkítás sem rossz, de sajnos attól tapizni még tud szóval bánthat még. Ezért a halált javaslom.
2009. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Én nem büntetném halállal!!! Olcsón megúszná. De sztem nincs is ezzel gond, ha bekerül a kalitkába, ott jobban megbüntetik. A langlétra alján vannak, egy anygyilkosnak több a becsülete. Nyugodt lehetsz, odabent pár hónap alatt azt is megbánja, hogy élve született!!!Az igazság odaát van...
2009. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ mire gondolsz "pedofília" alatt.


Ha arra, hogy otthon 12 éves kislányok mesztelen képére recskázik, akkor azt kényszergyógykezelésre.


Ha arra, hogy erőszakos cselekedetet is végrehajt (pl. megerőszakol kislányt) akkor farok levágással és kivérezetetéssel.

2009. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha én lennék a miniszterelnök akkor első dolgom az lenne hogy minimum életfogytig tartó kínzással járó börtönbüntetést kapjon.De nem ám ilyen 21.sz.-i körülmények közt...hanem középkori szintű mocsokban...sőt jópár sötétközépkori kínzó eszköznek alávetném az ilyen állatot és szégyenketrecnek is kitenném..csak kicsit azon is kéne módosítani pl:aki akar az utcán bele elektromos sokkolózhatna..kár hogy eu tagok vagyunk...ilyet simán megtennék..amúgy a légynek se ártok,de ezekkel az állatokkal így kéne bánni és ámen na:$....tönkre teszik egy ártatlan életét...nincs is ennél rosszabb...ezt nem lehet eléggé megbüntetni az az igazság..:(
2009. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem simán meg lehetne oldani úgy, hogy levágják a farkát + pár hónap a börtönben valami jó kis ... emberekkel összezárva, akik kicsit kezelésbe veszik (:

Asszem egy életre megjegyezné, hogy hogyan nézzen a gyerekekre.

2009. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%

"Ha arra, hogy otthon 12 éves kislányok mesztelen képére recskázik, akkor azt kényszergyógykezelésre."

Gondolod, hogy aki iet tesz, évek múlva nem fog molesztálni is?! Semmiképpen sem halál, bent a börtönben büntessék!!!

2009. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

szerintem aki ilyet tesz (arra veri othon), annak nem lenne elég bátorsága molesztálni valakit...

meg ezt olvastam is a rendőrség honlapján h kétféle ember követi el ezeket a büncselekményeket......

2009. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
26%
120 óra közmunkával, amit óvodában kell letölteni 8D
2009. máj. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
51%
amúgy érdekes hogy mindenki levágná a micsodáját meg életfogytiglanra küldené de azt senki se tudja hogy ez egy betegség!!!Bizony egy betegség amit ugyan úgy gyógyítani kellene mint a többi betegséget és nem rögtön börtönbe kellene küldeni mert úgy sohasem fog meggyógyulni és ugyanúgy visszaesik.Amúgy is ki akarna magának ilyet hogy gyerekekkel fajtalankodjon!!!Én biztos nem meg más sem!
2009. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%
Hogy "ez" betegség lenne? Érdekes, a világ legtöbb országában nem kórházba viszik őket...
2009. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!