Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk éreztétek már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk éreztétek már úgy hogy ott van előttetek egy jó csaj és meg akartok ismerkedni vele, és ha igen mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés
De előtte még nem láttátok nem ismeritek stb hasonlók. Ez a helyzet speciel nemrég előfordult velem de nem tudtam mit mondnai úgyhogy inkább hagytam az egészet. De a dologhoz az is hozzátartozik hogy mind2en levettük egymásról a mintát :D Elég feltűnően néztük egymást egy darabig, csak mulya voltam odamenni, nameg a haverok és a haverinák vele is velem is:S De megfogadtam hogy ha még1szer ez előfordul velem nem fogok mulyáskodni. Mégis ti ilyenkor mit szoktatok mondnai a lánynak? PL: Lehet hülyén hangzik de: Helló ne haragudj. Megmondanád hány óra van? (miközben az én kezemen ott fityeg az óra)... És megmondanád a neved is?
2009. máj. 28. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, elhagytam a mobilSZÁMOMAT, kölcsön adnád a tiedet? :)

Szia, hiszel a szerelem első látásban? Vagy elsétáljak előtted még egyszer?

Szia, ismersz engem? Nem hiszem. Viszont én ismerlek..... :D

- beszélgetés -

2009. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg érdemes lenne meg próbálni, hogy egyenesen megmondod neki az őszintét (Helló, szeretnélek megismerni); gyanítom, ez eléggé meglepő lenne ahhoz, hogy hirtelenjében még ellenkezni is elfelejtsen, lévén ez egy kellően egyedi és szokatlan megközelítés. :D
2009. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem mész oda, soha nem érsz el semmit. Tök mindegy, hogy azt kérdezed-e, hogy a bicaján radián, vagy normál gumi van-e, ha bejössz neki.
2009. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!