Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tényleg nem a külső a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg nem a külső a legfontosabb, akkor miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok (tudom még fiatal és előttem az egész élet)

163cm, és kb. 48 kg

Szőkés barna középhosszú a hajam, zöldes barna a szemem.

Nagyon szeretek mosolyogni, életvidám lány vagyok.

Szeretem a sportokat, a mozit, filmezéseket, kettesben lenni, egy jót beszélgetni stb.

Egy kicsit visszahúzódóbb vagyok, de meg tudok nyílni.

Vannak barátaim, velük is jól kijövök, nagyon fontosak számomra ők is, de valamiért senki sem akar többet, mint barátság, én pedig nagyon szeretnék már egy fiút.:)Akivel egy kicsit több.. mint barátság..

A másik meg az, hogy sokan csúnyának tartanak, jó tényleg nem vagyok egy szépség, de ennyire? Elég rossz érzés, amikor elmegy mellettem egy ember az utcán, és odamondja, hogy 'fúj, hogy nézel ki' vagy 'úristen, de ronda vagy'

Akkor a barátaim miért mondják, hogy szép vagyok? Csak nem akarnak megbántani?


Valaki tud valami tanácsot adni? Mit csináljak..?!


15/L


2012. jan. 18. 20:16
1 2 3
 11/24 Nazira ***** válasza:
1 kép sokat segítene azért de nem fontos, a külső fontos mindenki számára mert az fog meg először mivel azt látod abban találsz vmit elsőnek...
2012. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

?????????????????????

Szerintem nagyon is szép vagy...

2012. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Most csak biztatni akarsz, vagy tényleg ?
2012. jan. 18. 20:54
 14/24 anonim ***** válasza:

Ugyan, nem vagy csúnya. Teljesen átlagos a külsőd.


18/F

2012. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Komolyan gondoltam. Aki a képen lévő lányra azt mondja, hogy csúnya, az menjen és szedjen fel plastic bitch-eket.
2012. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Daw, köszönöm szépen, ez tényleg jól esett:) de rengetegen mondják, hogy csúnya vagyok.

2012. jan. 18. 20:59
 17/24 Nazira ***** válasza:
A vaksik, nem is vagy csúnya szépek a szemeid azzal már megfoghatsz akárkit:) Helyes a cicus :D
2012. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Egyedül a szemeimet szokták díjazni.. de odateszik mellé, hogy arcom csúnya.. szóval nem tudom.

azért köszi :)

2012. jan. 18. 21:04
 19/24 anonim ***** válasza:

Komolyan, őszintén szerintem szép vagy, ne halgass mindig másokra. Az a lényeg hogy legyen sok önbizalmad és meg ne forduljon a fejedben hogy csúnya vagy :)

15/F

2012. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Azok az emberek hülyeségeket beszélnek. Szép arcod van.
2012. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!