Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek beteges vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteges vagyok?

Figyelt kérdés

Mindennap azért jövök fel az oldalra, hogy talán megtalálom azt a lányt, akivel összeillünk és vonzódunk egymáshoz testileg-lelkileg, aki a barátnőm lehet.


Állandóan végignézem a kérdéseket, amik itt vannak ebben a témakörben, hátha találok egy rendes, normális, szép lányt, aki megtetszik.


Szinte már függő lettem, nem bírok ki egy napot sem az oldal használata nélkül, mert úgy érzem akkor elszalasztom a lehetőséget, azt a lányt, akit már régóta keresek.


Akkora szeretethiányom van és tudom, hogy én is nagyon tudnk szeretni már valakit, de az a valaki sajnos nem tudom hol lehet.


Rossz, hogy naponta látok párokat együtt ölelkezve, csókolózva, de én nem élhetem meg a szerelem csodás érzését.


Sajnos élőben nem merek odamenni lányokhoz nyíltan ismerkedő szándékkal, nem is érzem magam esélyesnek, van is pár tapasztalatom, amikor még túlsúlyos lány is visszautasított. Elég hossszú történetem van, tudnék mit írni még, de inkább nem fárasztalak titeket.


2012. jan. 15. 22:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
írtam e-mailbe....
2012. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Az "ország másik vége" nem kéne, hogy akadály legyen. Nekem viszonylag sok lehetőségem van a lakóhelyemen is, mégis innen 250 km-re találtam meg azt, akit egész eddig kerestem. Hát még ha nem dúskálsz a felkínálkozó hölgyekben, érdemes megragadni az ilyen lehetőségeket (persze, kényelmetlen egy távkapcsolat, de van, akiért megéri).
2012. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
küldhetsz képet privátba. Hány éves vagy? :)
2012. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

ma 18:01


Szia! :)


Írj emailben és küldök képet is.


pasi22@citromail.hu

2012. jan. 16. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!