Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek beteges vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteges vagyok?

Figyelt kérdés

Mindennap azért jövök fel az oldalra, hogy talán megtalálom azt a lányt, akivel összeillünk és vonzódunk egymáshoz testileg-lelkileg, aki a barátnőm lehet.


Állandóan végignézem a kérdéseket, amik itt vannak ebben a témakörben, hátha találok egy rendes, normális, szép lányt, aki megtetszik.


Szinte már függő lettem, nem bírok ki egy napot sem az oldal használata nélkül, mert úgy érzem akkor elszalasztom a lehetőséget, azt a lányt, akit már régóta keresek.


Akkora szeretethiányom van és tudom, hogy én is nagyon tudnk szeretni már valakit, de az a valaki sajnos nem tudom hol lehet.


Rossz, hogy naponta látok párokat együtt ölelkezve, csókolózva, de én nem élhetem meg a szerelem csodás érzését.


Sajnos élőben nem merek odamenni lányokhoz nyíltan ismerkedő szándékkal, nem is érzem magam esélyesnek, van is pár tapasztalatom, amikor még túlsúlyos lány is visszautasított. Elég hossszú történetem van, tudnék mit írni még, de inkább nem fárasztalak titeket.


2012. jan. 15. 22:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
képetképet
2012. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Talán én? ***** válasza:

Nah szép öcsém te vagy talán az első faszi akihez tisztán szépet tudok írni (úgy hogy közben nem hányok)

Betegesnek nem igazán nevezhető... inkább csak be meséled magadnak itt nem találod+ az életed szerelmét

Interneten sok olyan társ kereső van mint pl:

Love.hu (többet nem tudoK)

ott nagyobb a valószínűséged hogy találj magadnak valakit...

2012. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez nem társkereső oldal bár lehetne nyitni egy topicot ilyen céllal is :) Nyugodj meg koma, elöbb utobb mindenkit eltalál az a k*rva ámor :)
2012. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Beteges? Nem. Szánalmas? Igen.
2012. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok a rengeteg társkereső oldallal, de nem véletlenül tartom többre ezt az oldalt az olyan oldalaknál. Higgyétek el, több mint 3-4 éve vagyok fent sok-sok ilyen társkeresőn és igazából a környékemről alig vna oylan lány, aki bejönne vagy éppenséggel nem is válaszolnak, mert a nagy részük alig jár fel stb.


Arról nem is beszélve, hogy itt egy-egy írásból, kérdésből jobban meg lehet ismerni egy lány személyiségét.

2012. jan. 15. 22:46
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem, nem beteges, csak tényleg nagyon ki lehetsz éhezve a szeretetre. Pedig a legjobb személyesen ismerkedni hidd el. Ne rögtön felszedni akarj egy lányt, hanem megismerni.
2012. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Azzal is egyetértek, hogy szánalmas vagyok, meg reménytelenül szeretetre vágyó.
2012. jan. 15. 22:47
 8/24 anonim ***** válasza:
én azért vagyok itt...mert a barátom szakított velem...és egyedül vagyok. akarsz beszélgetni ?
2012. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

ma 22:32


ide képet nem teszek fel, de aki kéri privátban kaphat

2012. jan. 15. 22:51
 10/24 Nazira ***** válasza:
Már nem azért de hogy is nézel ki? Mi a probléma veled amiért ilyen gátlásos vagy? Nem beteges hanem hülyeség, butaság, hogy itt majd te találsz valakit
2012. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!