Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek beteges vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteges vagyok?

Figyelt kérdés

Mindennap azért jövök fel az oldalra, hogy talán megtalálom azt a lányt, akivel összeillünk és vonzódunk egymáshoz testileg-lelkileg, aki a barátnőm lehet.


Állandóan végignézem a kérdéseket, amik itt vannak ebben a témakörben, hátha találok egy rendes, normális, szép lányt, aki megtetszik.


Szinte már függő lettem, nem bírok ki egy napot sem az oldal használata nélkül, mert úgy érzem akkor elszalasztom a lehetőséget, azt a lányt, akit már régóta keresek.


Akkora szeretethiányom van és tudom, hogy én is nagyon tudnk szeretni már valakit, de az a valaki sajnos nem tudom hol lehet.


Rossz, hogy naponta látok párokat együtt ölelkezve, csókolózva, de én nem élhetem meg a szerelem csodás érzését.


Sajnos élőben nem merek odamenni lányokhoz nyíltan ismerkedő szándékkal, nem is érzem magam esélyesnek, van is pár tapasztalatom, amikor még túlsúlyos lány is visszautasított. Elég hossszú történetem van, tudnék mit írni még, de inkább nem fárasztalak titeket.


2012. jan. 15. 22:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Úristen, de aranyos vagy. *-* Ez egyáltalán nem beteges, szerintem szánalmas se vagy. :) Egyszerűen vágysz arra, hogy szerethess és szeretve legyél. Nincs ezzel semmi probléma. Én is nagyon szeretném már végre, hogy valaki szeressen, de annyira nem görcsölök rá, majd jön, ha jönnie kell. Vegyél erőt magadon és próbáld meg személyesen is, mert az internet gonosz világában rengeteg kamu ember van, aki kiadja magát xy-nak és igazából teljesen más. Jobban jársz a való életben történő ismerkedéssel. Ott nem tudnak átverni és személyesen az emberek jobban magukat adják, mint az interneten. Sok szerencsét. :)
2012. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

ma 22:50


persze, de ha írsz, emailben tedd, nem tudom elolvasni a privát üzeneteket (hosszú történet miért van )


email: pasi22@citromail.hu


szívesen ismerkedem akárkivel

2012. jan. 15. 22:58
 13/24 A kérdező kommentje:

ma 22:52


hidd el, így alacsony (165cm magas), 55kg súlyú fiúként, már is sokkal kevesebb lánynál próbálkozhatok, volt olyan lány, akinek bejöttem képeim alapján például, naponta írta, hogy szeretne már talizni velem, szinte könyörgött, hogy mikor talizunk már, én akkor épp elfoglalt voltam suli miatt, de amikor ismerkedésnél én felhoztam, hogy milyen magas, és ő is megtudta, hogy én alacsonyabb vagyok nála, onnantól kezdve totál lelohadt az érdeklődése felém és soha többet nem is írt


persze én meg azt hittem róla, hogy alacsonyabb nálam képei alapján


de ez csak egy eset a sok-sok visszautasításból, akinek bejöttem az fura mód az ország másik végében él, ez akkor pech, úgy érzem el van átkozva a párkapcsolati életem


ha szerelmes voltam környékembeli lányokba sosem viszonozták az érzéseimet és sorolhatnám még...

2012. jan. 15. 23:03
 14/24 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha várost nem akarsz írni, akkor legalább megyét.
2012. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

ma 22:56


élőben nem merek és nem is tudok zavarni egy lányt sem, nem vagyok büszke rá, de próbálkoztam ittasan lányoknál, persze enyhe ittas állapotban, 2-3 doboz sör mellett, de még ha sikerült is elérhetőséget szereznem, utána otthon józanon már nem voltam a nagydumás menő gyerek, akit részegen megismertek...


szóval ezzel sem próbálkozom már jó ideje, inkább maradok, csendes, gátlásos, félénk, értelmes, elmélkedős fiú, aki reménytelenül álmodozik a párjáról, aki talán szintén rólam álmodozik...

2012. jan. 15. 23:07
 16/24 anonim ***** válasza:
írtam.
2012. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Juj. :( 22:56-os vagyok. Valahogy próbáld meg legyőzni a gátlásaidat, a magasságoddal szerintem semmi baj nincsen. Ha kell menj el valami önbizalom növelő programra, biztos van ilyen. Remélem sikerül megtalálnod életed párját és végre te is boldog lehetsz. :)
2012. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

ma 23:11


Köszi, kedves vagy. :)


Neked is kívánom, hogy találj magad mellé egy rendes fiút, aki megbecsül és tiszta szívéből szeret téged! :)

2012. jan. 15. 23:21
 20/24 A kérdező kommentje:

ma 23:07


hajdú-bihari vagyok...

2012. jan. 15. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!