Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Tudnátok segíteni? Fontos

Figyelt kérdés

..sok tapasztalat vezetett odáig h nőként már kevéssé legyek sebezhető. Pl legyen szó szexről is ha másnap rácsukják az ajtót se zuhanok össze mert már tudom ki vagyok mit érek .Igen ám de ennek ára volt,van . :(


Most egy olyan sráchoz kerültem közel akibe igazán szerelmesnek éreztem magam .ő egy lassabb kevésbé tüzes fajta ,nem is mutatta ki könnyen az érzéseit,majdnem emiatt el is veszítettük egymást. Aztán kezembe vettem a dolgokat ,és szépen alakult minden . egy pár vagyunk . mégis a kezdeti bizonytalansága , és még most is ott lebegettet dolog amik miatt én nem tudok nyugalmat és eufóriát érezni.


Szerelmes lehetnék abba ffiba akire vágytam ,és most bár csodás estén vagyunk túl nem tudom mit érzek. :( csak azt h nem szárnyalok ..


Mit tehetek szerintetek


2012. jan. 13. 19:11
 1/6 A kérdező kommentje:
*köszönöm a válaszokat !
2012. jan. 13. 19:17
 2/6 bánomisén ***** válasza:

Engedd el magad, ne védekezz annyira.

Azt szokták mondani, hogy kockázat nélkül nincs üzlet, de azt is hozzátehetnék, hogy szerelem sem. Kockáztass.

2012. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán nem erre a férfira vágytál...

Szerintem te arra a férfira vágysz, akit beleláttál ebbe a pasiba, problémák nélkül, érzelemkimutatással. De ő nem ilyen, és nem is lesz soha ilyen.


A lebegtetett dolgokat tisztázni kell, de őszintén szólva szerintem ez a hajó már elment.

Nem volt érzelemkimutatás, kihűlt a dolog.

2012. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy eleve ilyen zárkózott vagy valójában sosem akart téged eléggé, csak valahogy "úgy alakult", h egyszercsak járni kezdtetek, mivel "kezedbe vetted a dolgokat". szerintem sincs értelme ennek a kapcsolatnak. úgy érzem, ő sem, de a korábban szerzett sebeid miatt te sem tudsz egészségesen viszonyulni egy kapcsolathoz, ezért nem annyira világos számodra első ránézésre, h ez nem 100%-os köztetek. egy jó kapcsolatban nincs lebegtetés, meg együtt töltött csodálatos este ellenére is kételkedés.
2012. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ő már mesélt a kollégáinak ,meg baráti kőr egy része is tudja. Végül is már mutat érzelmet ,de az elején szinte kioltott az én energiáimat is. Tegnap volt egy beszólása amin nem tudom túltenni magam ,utólag tisztáztuk és mondta csak rossz vicc volt . meséltem h van egy unokatesóm aki nagyon szép modell alkat és szeretem mert aranyos lány -erre akkor lehet jobb ha nem mutatod be (mármint mert szép) Nagyképűséget félretéve ,én is hasonló adottságokkal rendelkezem magas vagyok vékony ,különleges arcom van -de ez h még poénból is felmerül h a fiatalabb unokatesóm potenciál lehet..áhh -a hideg kiráz ha rágondolok. Pedig ..tényleg éreztem tegnap h szeret ..én meg szép volt jóvolt -de inkább az ürességet éreztem és elvoltam .Szörnyű ez az egész nem tudom miért van igy :(
2012. jan. 13. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Sz*r és bunkó vicc volt tőle.Viccelődni és poénkodni,nem ezt jelenti.Én sose tudnám a hüle beszólásokat feldolgozni,lehet én visszaszóltam volna valami gyűlöletes dolgot....


Olyan kétségbeesett az egész írásod.Mintha egy 37-38 éves korát megelőzni próbáló keserű nő lennél,akinek állatira ketyeg a biológiai órája.Ezért inkább megalkuszol magaddal és a világgal, és pazarlod az időd olyasvalakire,akiről tudod,hogy nem Ő az igazi.Csak próbálod magadba súlykolni,hogy talán mégis ő lehetne....

Nekem ez a véleményem....

2012. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!